Warsztaty intymności dla par

Okładka książki Warsztaty intymności dla par Agnieszka Szeżyńska
Okładka książki Warsztaty intymności dla par
Agnieszka Szeżyńska Wydawnictwo: Otwarte zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Otwarte
2021-08-19
2021-08-19

Okładka książki Angielski dla rodziców przedszkolaka. deDOMO Śpiewak Grzegorz, Agnieszka Szeżyńska
Angielski dla ... Śpiewak Grzegorz, A...
Okładka książki Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik językowy. deDOMO Śpiewak Grzegorz, Agnieszka Szeżyńska
Angielski dla ... Śpiewak Grzegorz, A...

Książka nigdy nie zastąpi wizyty u specjalisty i to warto podkreślić na samym wstępie.
"Warsztaty intymności dla par" to poniekąd kontynuacja "Warsztatów intymności", tym razem jednak skupiamy się na relacji nie tylko ze sobą, ale przede wszystkim z partnerem, zadania rozwiązujemy wspólnie i razem przechodzimy przez poszczególne etapy. Autorka dość ciekawie wprowadza każdy rozdział, jak zwykle jest też sporo ćwiczeń. Mam jednak jedno dość istotne zastrzeżenie- wizja relacji w tej książce jest dość idylliczna. Życzę oczywiście każdemu, aby znalazł partnera, który będzie zachowywał się tak jak przykładowe postacie oraz postacie, którymi "mamy się stać" po lekturze, ale wydaje mi się to realnie nie do wykonania. Dialogi wychodzą sztucznie i wszystko zyskuje bajkowego wydźwięku, który chyba nie do końca sprawdza się w rzeczywistości, co może być dołujące dla tych, którzy będą uparcie dążyć do takich relacji.
Niemniej cała pozycja na plus, fajne pomysły (które niestety pojawiły się dopiero w ostatnich rozdziałach...) dotyczące rozmaitych aktywności do wypróbowania z partnerem, zadania do przemyślenia również ok. Jeżeli ktoś potraktuje to jako ciekawostkę, urozmaicenie- w porządku, jednak jeśli ktokolwiek boryka się z jakimkolwiek problemem, to nie jest to książka (jak i żadna),która mogłaby zastąpić wizytę u specjalisty i indywidualne rozwiązanie problemu.

• Seksuologia
  • Insta polecajki
  • Chcę kupić
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Warsztaty intymności dla par