W sidłach uczuć

Okładka książki W sidłach uczuć Michał Niedbalski
Okładka książki W sidłach uczuć
Michał Niedbalski Wydawnictwo: Wydawnictwo Debiutant literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Debiutant
2021-07-27
2021-07-27
romans miłość

"wyjątkowa podróż w głab serc bohaterów"? No chyba żart. Przecież to "Trudne sprawy" w wersji książkowej. Totalnie mnie zaskakuje ocena powyżej 7. Płaskie postacie, płaskie wątki, płaski język.
Przykro mi, ale to grafomania.

Przykro mi, ale to grafomania.

⭐Recenzja⭐

🏵 Książka "W sidłach uczuć" zawiera dziewięć opowiadań, które powstawały na przestrzeni kilku lat, w różnych okresach życia autora.
Wszystkie opowiadają o miłości, ale nie zawsze jest to miłość szczęśliwa i spełniona.
Pokazują jednak jej siłę i moc jaką ma na nasze życie i wybory, których dokonujemy.
Miłość może popychać nas do złych uczynków, a może zmienić nas na lepsze.
Jej potęga jest ogromna, ale może być również niebezpieczna. Ludzie pod wpływem miłości są gotowi do największych poświęceń, ale także jak to mówią "w miłości i na wojnie, każde chwyty są dozwolone".

Opowiadania różnią się między sobą stylem, oraz przedstawiają zupełnie różne, niepowiązane ze sobą historie.
Jedne są krótsze, inne dłuższe, ale łączy je jedno- miłość, którą nasi bohaterowie odczuwają, i chociaż nie zawsze kończy się ona happy endem, to lepiej ją przeżyć i cierpieć, niż nigdy jej nie zaznać.
Bo cóż jest warte życie bez miłości?

Książka ma tylko 116 stron, także czyta się ją szybko. Ja lubię opowiadania, ale niektóre historie mogłyby być dłuższe, bo były naprawdę ciekawe. Ale to tylko moja mała sugestia. Miło spędziłam czas podczas tej lektury i chciałabym pogratulować autorowi udanego debiutu.

⭐Recenzja⭐

Miłość może popychać nas do złych uczynków, a może zmienić...

Opowiadania to nie jest moja ulubiona forma, jako debiut autora trzymam kciuki za dalszy rozwój, bo z tą pozycją mam duży problem.

💓Lubię książki,które są zbiorem opowiadań-tutaj mamy osiem📚
💓Choć są krótkimi opowiadaniami to je polubiłam,ponieważ opisują o sile miłości.Jednak miłość może być różna—-jedna przynosi szczęście i radość -inna wręcz rujnuje….
💓Bohaterowie bardzo mnie zaskoczyli swoimi wyborami.
💓Niektóre są poruszające i dające do przemyślenia…..jednak w życiu najważniejsza jest miłość ♥️

💓Lubię książki,które są zbiorem opowiadań-tutaj mamy osiem📚
💓Bohaterowie bardzo mnie zaskoczyli swoimi wyborami.

W sidłach uczuć to zbór opowiadań niezwykle życiowych w których podstawą są uczucia towarzyszące nam każdego dnia. Polecam serdecznie!

Dodaj cytat z książki W sidłach uczuć