Droga do powrotu

fantasy, science fiction
Witanet
2021-07-16
2021-07-16
elfy fantastyka magia Michał przygoda smoki Tomasz Łukaszewski Witanet Droga do powrotu

więcej Więcej

Książka ,,Droga do powrotu’’ autorstwa Tomasza Łukaszewskiego , jak już mówiłam wcześniej jest zupełnie inna od wszystkich ,które do tej pory przeczytałam. To książka pełna przygód i trzymająca w napięciu do samego końca. Mimo, że jest to opowieść fantastyczna niesie za sobą pewną naukę i wartości , które są bezcenne w prawdziwym życiu.
Droga do powrotu to...

Trzymająca w napięciu do samego końca. Polecam gorąco. Przygody Michała są niesamowite.

• Brak w bibliotece

Tomasz Łukaszewski Droga do powrotu Zobacz więcej