Jedenastka. Rozmowy o Pogoni

sport
Wydawnictwo Granda
2021-07-22
2021-07-22
sport Pogoń Szcecin Radosław Majdan Piotr Celeban Edi Andradina Robert Dymkowski piłka nożna

Książka raczej tylko dla nas czyli kibiców Pogoni Szczecin . Ciekawy pomysł na tytuł i na 11 rozmów o klubie zarówno z legendami klubu jak i osobami mniej oczywistymi . Książkę czyta się łatwo szybko i przyjemnie do pochłonięcia w jeden max dwa wieczory . Na mały minus ode mnie tylko to ze niektóre rozmowy - rozdziały są bardzo fajne a niektóre trochę słabsze moim zdaniem . ocena 7/10 .

Super pozycja, szczególnie dla osób zainteresowanych tym co dzieje się dookoła sportu.
Historie osób z różnych środowisk pokazują jak klub piłkarski potrafi stać się częścią życia a często całkowicie wyznaczać jego rytm.
Zdecydowanie nie tylko dla kibiców Pogoni!

Zdecydowanie nie tylko dla kibiców Pogoni!

Książka o Pogoni Szczecin, ale nie o piłce nożnej. Książka o tym, że klub piłkarski jest zjawiskiem społecznym i może być treścią życia ludzi w różnym wieku, z różnych środowisk i z zupełnie innych światów. Autor rozmawia z jedenastoma osobami związanymi w różny sposób z największym klubem piłkarskim na Pomorzu Zachodnim. Każda z tych historii jest inna, ale każda tak samo pokazuje, jak futbol zmienia życie ludzi. Pozycja, która zaciekawi nie tylko kibiców piłkarskich.

Dodaj cytat z książki Jedenastka. Rozmowy o Pogoni