Okładka książki Przez żołądek do... Nana Bekher
Okładka książki Przez żołądek do...
Nana Bekher Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2021-11-22
2021-11-22

To już moje kolejne spotkanie z twórczością autorki i nie mogę powiedzieć, że należy do udanych. Jak na razie żadna z jej książek nie porwała mnie na tyle bym była nią oczarowana raczej mogę powiedzieć, że były lekko nudnawe.
Przez żołądek do serca nie jest dla mnie jakąś porywającą historią. Zaś w tej historii nie działo się nic zaskakującego ani porywającego tak bym mogła wkręcić się w jej czytanie. Bardziej miałam z nią lekkie przeboje, chociaż gdy w końcu do niej usiadłam to leciałam strona po stronie mając nadzieję, że czymś mnie jednak zaskoczy, zszokuje moją osobę. Niestety w tym temacie się przeliczyłam. Ale nie licząc jednego małego śmiesznego fragmentu, który mnie rozbawił tak to zakfaliwikowałabym ją do przeciętnych historii, która nie zawierała jakiś ciekawych scen czy opisów. Brakowało mi w niej jakiejś niezwykłości, zaskakujących wydarzeń, jakiegoś nagłego zwrotu akcji czy przewrotu dzięki któremu czytelnik mógł się w nią wciągnąć. A nie tylko wziąć i przeczytać byle to odbębnić i książka mogła pójść do następnej osoby (w przypadku booktoura),czy zniknąć ze stosu hańby a wylądować na półce. Sami bohaterowie Ashley i Milton jak dla mnie nie byli za bardzo ciekawymi postaciami. Ot typowa para, która jak prosto z filmu nienawidzi się a potem kocha. I choć ile razy bardzo lubię książki z takiego gatunku tak ta mi nie podpasowała. Jak dla mnie w tej historii brakowało jakiegoś jeszcze nie odkrytego schematu, czegoś co by tą książkę wyróżniło na tle innych powieści i nie pozwoliło jej zniknąć w gąszczu innych podobnych historii.

Wciągająca od pierwszych stron opowieść o niesamowitym przyciąganiu i chemii między dwojgiem ludzi, którzy okropnie działają sobie na nerwy. Początkowo zupełnie różne charaktery nie pozwalają im się zbliżyć do siebie. Jeden nieplanowany wyjazd i decyzja podjęta pod wpływem alkoholu zmieniają wszystko. Czyta się lekko i przyjemnie.

"Przez żołądek do..." Nany Bekher to moim zdaniem, znakomity delikatny romans.

Ashley jest szefową kuchni restauracji, która należy do matki Miltona Neville. Niestety schorowana starsza pani nie może się zająć restauracją, więc jej obowiązki przejmuje syn. Nowy szef i Ashley delikatnie mówiąc, nie dogadują się. Między tą dwójką, tak mocno kipi i to nie tylko od napiętej atmosfery. Śmiało można powiedzieć, że do głosu dochodzi nieziemskie przyciąganie oraz pożądanie.

Jak potoczą się losy tej dwójki ?

Jest to moja kolejna książka autorki i mogą śmiało powiedzieć, że muszę nadrobić inne dzieła.

Świetny romans napisany lekkim stylem, bez zbędnych opisów, z dawką humoru, który wywołał niekontrolowany śmiech, z wzruszającymi sytuacjami i z zakończeniem, który uwielbiam w książkach. Dochodzą też problemy bohaterów, z którymi muszą sobie poradzić oraz autorka świetnie zbudowała napięcie między nimi. Dodatkowo, z ciekawym wątkiem hate love i udawanym małżeństwem.

Ten romans porwał mnie od pierwszych stron. Nie mogłam oderwać się od lektury i to już jest kolejna książka autorki, którą muszę mieć na swojej półce! ♥️

Gorąco i szczerze polecam ♥️ Ta książa jest tak dobra, że trudno będzie ją skończyć czytać 🥲😍.

"Przez żołądek do..." Nany Bekher to moim zdaniem, znakomity delikatny romans.

Polecam tą pozycję. Śmiałam się, płakałam i stresowałam razem z nimi. Dawno nie trafiłam na aż tak pasujących do siebie bohaterów.

Recenzja Book Tour z książką
"Przez żołądek do..."
Autorki @nana_bekher_autorka
organizowanego przez @bookloveraneta dziękuję za możliwość udziału Book Tour ❤️😘😘

Książkę bardzo polecam .
Bohaterzy książki to Ashley i Milton .Mocno siebie nie lubią a jak ktoś się czubi ten się lubi.
A oni właśnie od tego zaczęli później było jeszcze lepiej .
Książka pisana z poczuciem humoru,przepychanki słowne , namiętność,. Książki autorki @nana_bekher_autorka biorę w ciemno i zawsze świetnie z nimi spędzam czas ❤️.

Bardzo dziękuję za piękną bombkę
😁❤️❤️
#booktourzksiążkąprzezżołądekdo #booktour#miłość#

Recenzja Book Tour z książką
"Przez żołądek do..."
Autorki @nana_bekher_autorka

Książkę bardzo polecam .
A oni właśnie od tego zaczęli później było jeszcze lepiej .
Książka pisana z poczuciem...

Ashley jest szefową kuchni. Uwielbia swoją pracę, swój zespół, tylko nie trawi szefa. Od kiedy nazwał ją "nadpobudliwą kuchareczką" uważa go za "zarozumiałego dupka". Na każdym kroku, sobie dogryzają. On najchętniej by się jej pozbył, ale niestety nie może, gdyż obiecał matce, po której przejął restauracje. Są jak pies z kotem, nie umieją ze sobą współpracować. Co będzie jak razem wyjadą na konkurs kucharski do Las Vegas??? Jedna szalona noc wszystko zmienia. Tylko czy będą w stanie, ze sobą wytrzymać???

Lubię książki Nany Bakher, gdyż nie są one za bardzo wymagające. Czasami potrzebuję dla odmiany lekkiej lektury. Tą książkę czytałam z wielką przyjemnością. Co chwilę miała ochotę się śmiać. Potrzebowałam takiej właśnie historii. Ashley i Milton, to mieszanka wybuchowa. Oboje uparci, lubią rządzić, między nimi cały czas dochodziło do spięć. Momentami zastanawiałam się kiedy dojdzie do rękoczynów. Aż się zdziwiłam, że Ashley nigdy go patelnią nie zdzieliła😂😂😂. Na jej miejscu nie hamowała bym się 😂😂😂. Zasłużył i to nie jeden raz🤭🤭🤭. Nienawiść od miłości dzieli niewielka granica. Czy zdołają ją przekroczyć???
Jeżeli szukajcie lekkiej lektury z dużą dawką humoru, to śmiało bierzcie się za to. Ja świetnie się na tym bawiłam, więc i wy będziecie😁😁😁. Polecam.

[…] Ashley może nie wie, ale tylko ona potrafi wprowadzić w moje życie jednocześnie harmonię i chaos. W jednej chwili jest błogo, spokojnie, a w drugiej staje się moją Etną, i za to kocham ją najbardziej…. Czasem jest spokojna, że czuję, jakbym siedział w łódce na środku jeziora, delikatnie kołysany przez wodę, a czasem przechodzi niczym tsunami. Jest moim katharsis, moją miłością, moją nadzieją[…]

Piękna, pełna emocji, zaskakująca momentami, gorąca i hipnotyzująca.

Oto historia o dwójce osób, która się nie lubi, której wzajemna nienawiść prowadzi do zaskakującego finału. To opowieść o znakomitej szefowej kuchni Ashley i o „dupku” czyli o Miltonie, właścicielu restauracji, w której Ashley pracuje. Na samym początku tych dwoje nie pała sympatią do siebie. Ale przecież kto się czubi ten się lubi. Prawda? I właśnie tych dwoje przez zupełny przypadek, wydarzenie ląduje w Vegas. A to co się dzieje w Vegas, zostaje w Vegas. Całość do tego wszystkiego, okraszona pikanterią sprawia, że to jedno wydarzenie pociąga kolejne. Co się tam stało? Jak z tego wybrnęli? To musicie odkryć sami, czytając tą lekturę. Lekturę, która nie raz przyprawi was o szybsze bicie serca.

Uwielbiam jak autor gra na emocjach. Jak bawi się czytelnikiem, jak próbuje i testuje jego cierpliwość. Jak sprawia, że buzuje w nim adrenalina, policzki płoną żywym ogniem, a w podbrzuszu szaleje milion motyli, które chcą się uwolnić na wolność. Jak gra na emocjach. Jak sprawia, że miejscami czytelnik ma ochotę zabić bohaterów, sprawić, żeby się uspokoili, żeby później sprowadzić na jego policzki uśmiech. Taka właśnie jest ta książka. Okraszona dobrym humorem, smakiem i cudownymi bohaterami. Ich przepychanki słowne, ich gra, sprawiły właśnie te wszystkie emocje, o których pisałam powyżej. To według mnie dzięki wspaniałemu stylowi pisarskiemu autorki. Lekkiego jak piórko, wciągającego od pierwszych stron i sprawiającego, że nawet po skończeniu historii, ogień na policzkach dalej płonie.

Jestem zachwycona tą historią. Nie spodziewałam się, że dostanę w niej taki ładunek emocji, gry słów i pokazanie, że przeciwieństwa się jednak przyciągają, a najważniejszą rzeczą w związku jest zaufanie. Bo nieważne ile razy w życiu ci się nie udało, ktoś cie skrzywdził, sprawił, że poczułaś/poczułeś się źle. To jeśli masz przy sobie osobę, która powoduje, że kolejnego dnia się uśmiechasz, wstajesz, walczysz, to warto jej zaufać, obdarzyć miłością i rozmawiać. Bo dzięki rozmowie, spokojnej, jesteśmy w stanie rozwiązać wiele problemów.

Droga autorko dziękuję Ci za tą historię oraz za to, że mogłam wziąć Ashley i Miltona i ich historię pod swoje skrzydła. A tobie moja gwiazdko @ za możliwość przeczytania jej w twoim booktourze. A ja wam polecam. Czytajcie, bo ta historia jest tego warta.

Na półkach: , , , , , ,

Przez żołądek do serca? Oczywiście pod warunkiem, że znamy słabości tej drugiej strony.

♥️😡 💔 RECENZJA 💔😡♥️

Autor: @nana_bekher_autorka
Wydawnictwo: @waspos

Przez żołądek do...

Ashley Flores jest utalentowaną szefową kuchni. Jest bardzo ceniona w swojej pracy. Niejeden właściciel restauracji marzy o tym, by dla niego pracowała. Jest jednak jeden, który chce się jej pozbyć. Jest nim Milton.

Milton Neville jest synem właścicielki restauracji, w której pracuje Ashley. Mężczyzna myśli o tym, jak pozbyć się dziewczyny. Są jak pies z kotem, odkąd on nazwał ją „nadpobudliwą kuchareczką”, a ona jego „zarozumiałym dupkiem". Miltonowi wydaję się, że jest już na wygranej pozycji, jednak niespodziewanie oboje trafiają do Las Vegas. Jedna szalona noc i role godne Oscara. Co tam się wydarzyło? 🤔 Jakie role zostaną tam odegrane? 🤔 Kto tu jest aktorem, a kto reżyserem? 🤔
To będzie gorąca bitwa na łyżki i patelnie, bo jak to mówią: kto się czubi, ten się lubi. Czy i tym razem się to sprawdzi? 🤔
Czy między nimi wybuchnie jakieś uczucie? 🤔
A może nadal będą się nienawidzić? 🤔
A może od początku byli w sobie zakochani, tylko ukrywali to? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w książce 😁 📚 📖.

Kolejna książka autorki, która była dla mnie świetna. Historia Ashley i Miltona wciągnęła mnie od pierwszej strony. Czytając losy tej dwójki, nieźle się bawiłam. Ta opowieść pokazuje nam, że nienawiść i miłość, dzieli naprawdę cienka granica. Autorka jeszcze mnie nie zawiodła żadną książką. Z jej rąk mogę brać każdą opowieść w ciemno.
Czekam z niecierpliwością, na kolejną książkę.

Polecam wam tę pozycję, z czystym sumieniem 🙂😙.

Gratuluje autorce i życzę dalszych sukcesów 📚 ♥️.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

♥️😡 💔 RECENZJA 💔😡♥️

Autor: @nana_bekher_autorka
Wydawnictwo: @waspos

Przez żołądek do...

Milton Neville jest synem właścicielki restauracji, w której...

Historia Ashley i Miltona była fantastyczna. Książkę pochłonęłam naprawdę szybko bo sama fabuła jak i bohaterowie zostali świetnie przedstawieni. Ich relacja (wydająca się prosta ale o zgrozo jak zawiła!) dynamicznie się zmienia, kłamstwo jakie przedstawiają mamie Miltona staje się coraz bardziej rzeczywistością. Myślę że głównie ten wątek sprawiał że książka była dla mnie wciągająca, ale nie tylko dlatego!

Autorka naprawdę kreatywnie podeszła do całej książki. Przestawione opisy, sceny i emocje były świetne. Fakt, pozycja jest gruba ale czyta się ją szybciutko i naprawdę warto. Polecam! To jedna z najlepszych książek jakie miałam okazje ostatnio czytać 🤭❤️

• Przeczytane 2022
  • Romans