Miasto Bajka. Wiele historii Kaliningradu

2021-09-09
9788381913140
literatura polska

więcej Więcej

Co przeciętny Polak/Polka wie o Kaliningradzie? Kiedyś coś tam było, jakiś Królewiec, Hołd Pruski, było o tym w szkole, ale poza tym? A przecież tam żyją ludzie, nasi sąsiedzi, o których wiemy tak niewiele. Dziś, dzięki Paulinie Siegień nareszcie mamy okazję udać się w literacką drogę do tej dziwacznej eksklawy Federacji Rosyjskiej. I będzie to niezwykle interesująca podróż...

• 2021
  • E-book