Noce w Rodanthe

Elżbieta Zychowicz
nicholas sparks romans miłość

więcej Więcej

Wspaniała książka. Wspaniały film 10/10 Polecam

Super książka. Jedna z moich ulubionych.

To jest pierwsza książka Sparksa jaką przeczytałam , i czyta się szybko , pewnie niektórzy będą płakać ,ale mnie chyba mało rusza ....

Nicholas Sparks zawsze znajdzie historię, która wzruszy, wzbudzi emocje i zmusi do zastanowienia :)

Lekka, banalna wręcz przewidywalna, ale jak fajnie się czytało. Pochłonęłam ją w parę chwil. Prosta historia o miłości, bez zwrotów akcji jednak tak pięknie napisana, że czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie.

Delikatna, bez fajerwerków, ale dzięki temu piękna. Historia o miłości nie musi być od początku do końca burzliwa. Takie wręcz "domowe życie", które jest niewyobrażalnie urocze i subtelne.

Jednak tempo rozwoju uczuć między głównymi bohaterami trochę mnie przeraziło. Miłość od pierwszego wejrzenia jestem w stanie zrozumieć, bo kiedyś byłam ogromną zwolenniczką tego typu...

Dobra, krótka książka z historią w historii. Jedyne co przeszkadzało mi w tej książce to to, że bohaterowie zakochali się w sobie za szybko. Poza tym aspektem, bardzo fajne, lekkie romansidło. Polecam.

Taka sobie. Fabuła do przewidzenia, nie zachwycił mnie Sparks, ale rozumiem dlaczego jego książki są lubiane, podaje je w dobry sposób.

Kolejna książka Sparksa na której nie mogłam powtrzymać łez. Cudowna, romantyczna historia która ma się wrażenie że jest z bajki. Jedyny minus to zakończenie na którym wylałam litry łez.

Fajna książka, smutna końcówka.

6 552
    3 094