Osobisty przewodnik po miejscach niezwykłych

Okładka książki Osobisty przewodnik po miejscach niezwykłych
Piotr Bielenin Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew" religia
religia
Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew"
2021-05-21
2021-05-21
miejsca święte podróżowanie wiara

więcej Więcej

Dobra książka na wakacje, czyli osobisty przewodnik Zakonnika.

Piotr Bielenin urodzony w 1969 roku jest franciszkaninem, teologiem oraz pasjonatem historii i podróżnikiem. Jest wykładowcą i autorem wielu tekstów naukowych. Publikuje je od wielu lat na portalu internetowym franciszkanie.pl oraz w magazynie pt. "Posłaniec św. Antoniego z Padwy’’.

„Osobisty przewodnik po...

Dodaj cytat z książki Osobisty przewodnik po miejscach niezwykłych