Zapach cytrusów

Okładka książki Zapach cytrusów Katarzyna Kielecka Patronat LC
Okładka książki Zapach cytrusów
Katarzyna Kielecka Wydawnictwo: Szara Godzina Cykl: Cytrusy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Cytrusy (tom 2)
Szara Godzina
2021-09-09
2021-09-09
rodzina dziecko ciąża przemoc miłość rodzicielstwo macierzyństwo więzienie nowe życie przyjaźń pies papuga lotnictwo komiksy nadzieja

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

Zachwycona powieścią "Cytrusowy gaj"
z niecierpliwością wyczekiwałam kontynuacji
cyklu Cytrusy autorstwa Katarzyny Kieleckiej.
9 września ukazał się "Zapach cytrusów".

Poznajemy dalsze losy Ady, która dochodzi do siebie po traumatycznych przejściach, jej związek z Bartkiem rozwija się powoli, informacja o ciąży jest niemałym zaskoczeniem.

Bardzo zafascynował mnie Stefan...

"Każdy dostaje od losu swoją porcję goryczy".

Cytrusy niosą swoim smakiem pewną sprzeczność. Z jednej strony kusi nas bowiem ich słodycz, a z drugiej, odrzuca cierpkość, przynosząca gorzkawo-kwaśny posmak. Podobnie jest z życiem. Urzekła mnie ta analogia i symbolizm, które wzbogacają całą tę opowieść o pokręconych ludzkich losach i krętych ścieżkach, jakimi podążamy,...

Miałam okazję przeczytać przedpremierowo. Świetnie wykreowane postacie, wspaniałe nawiązania do pierwszej części. Jedna z niewielu Autorek, która potrafi bawić się słowem, a wątki humorystyczne przeplatają się ze wzruszeniem. Jest na co czekać. Gratuluję Pani Katarzyno, kolejnej świetnej powieści.

• Od Wydawnictw/Autorów - Recenzenckie
  • PATRONAT MEDIALNY