Cięcie

Okładka książki Cięcie
Anne Mette Hancock Wydawnictwo: Mova Cykl: Mroki Kopenhagi (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Mroki Kopenhagi (tom 2)
Mova
2021-09-15
2021-09-15

więcej Więcej

W drugim tomie serii "Mroki Kopenhagi" Anne Mette Hancock nie zawodzi. Tak jak poprzednio książka jest wielowątkowa, porusza kilka dużych ważnych tematów takich jak przemoc w rodzinie, alkoholizm, PTSD czy tolerancja. Część z nich stanowi element głównej linii fabularnej, a inne wplecione są w tekst subtelnie i nienachalnie. Główny wątek dotyczy poszukiwań zaginionego...

Kiedy ktoś zaginie w śledztwie liczy się każda godzina.
Kiedy zaginionym jest dziecko a za oknem szaleje zima liczy się każda sekunda a każdy fałszywy trop może kosztować życie.
Nie można popełnić nawet najmniejszego błędu.

Dziennikarka śledcza Heloise Kaldan i jej przyjaciel policjant śledczy Erik Schäfer powracają w drugim tomie Mroków Kopenhagi "Cięcie".

Lubię sposób...

Drugi tom debiutanckiej serii „Mroki Kopenhagi”. Przekonałem się, że „Cięcie” jest kolejnym po „Ostrzu” potwierdzeniem, że skandynawski kryminał to nie tylko ten z Norwegii czy Szwecji. Duńskie klimaty też mogą być zimne i mroczne. A do tego wręcz zarąbiście wciągające.
Fabularnie Hancock mistrzowsko ciągnie wątek. Skutecznie utrzymuje tempo i nie musi korzystać z...

• Legimi
  • 2021