To my wychowamy Kościół

2021-06-14
2021-06-14
9788382010718

więcej Więcej

"To my wychowamy Kościół"

Z ośmioma wspaniałymi kobietami

Wspaniałe rozmowy na temat, czym według każdej z kobiet jest wiara, kim jest dla nich Chrystus, religia, współczesny Kościół. Mówią z perspektywy katoliczki, matki, żony.

Czy kondycja współczesnego Kościoła jest zadowalająca? Co można zrobić, żeby się polepszyła?
Zapraszamy Was do zapoznania się z książką

#607 - To my wychowamy Kościół - Magdalena Kędzierska - Zaporowska - @Wydawnictwo eSPe
#167/52/2021

Książka ma 320 stron. Swoją premierę miała dnia 14.06.2021 roku.

Autorka stawia przed swoimi rozmówczyniami pytanie o rolę kobiet we wspólnocie wierzących.

Te wywiady są bardzo osobiste, przekazujące wiele myśli, emocji i rozważań ich autorek o życiu ludzi...

• 2021
  • Kupię lista