Czas teraźniejszy dokonany

Papierowy Motyl
2021-05-05
2021-05-05

więcej Więcej

„Czas teraźniejszy dokonany” to wiersze, które zdecydowanie wzbudzają refleksje, otwierają oczy i poruszają duszę do głębi. Mam wrażenie, że ten zbiór wierszy to swoista walka autorki ze sobą, próba zapanowania nad swoim teraźniejszym życiem po odejściu drugiego człowieka, po rozstaniu i całym bólu oraz tęsknotach z tym związanymi.

W moim odczuciu wiersze autorki są...

• Współpraca recenzencka
  • Egzemplarz recenzencki

Dodaj cytat z książki Czas teraźniejszy dokonany