Górny Śląsk. Ucieczki z miasta.

Okładka książki Górny Śląsk. Ucieczki z miasta.
Mateusz Świstak Wydawnictwo: Helion turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Helion
2021-01-01
2021-01-01

Okładka książki POEZJA dzisiaj. Nr 37/38 z 2004 r. Tomasz Agatowski, Guillaume Apollinaire, Danuta Błaszak, Maciej Zenon Bordowicz, Szymon Bugla, Julia Chabraszewska, Stanisław Chyczyński, Aleksandra Ciaś, Łucja Danielewska, Agnieszka Dmowska, Maria Duszka, Anna Dwojnych, Dorota Dziedzic-Chojnacka, Dariusz Dziurzyński, Jerzy Fryckowski, Ela Galoch, Krzysztof Gąsiorowski, Sylwia Gibaszek, Agnieszka Gruba, Andrzej Haegenbarth, Jarosław Stanisław Jackiewicz, Stan Jackowski, Klaudia Jakóbiak, Stefan Jurkowski, Anna Kaczyńska, Jacek Kajtoch, Katarzyna Kaniewska, Jacek Karolak, Michał Kasprzak, Piotr Kłodawski, Janusz A. Kobierski, Janusz Koniusz, Anna Maria Krześniak, Daria Ławejko, Dariusz Tomasz Lebioda, Krystyna Lenkowska, Tomasz Lewandowski, Maria Łotocka, Piotr Macierzyński, Michał Madej, Marlena Majewska, Maria Makarska, Jadwiga Malina, Miłosz Kamil Manasterski, Jarosław Markiewicz, Robert Mazur, Magdalena Motyka, Aneta Nawrocka, Aleksander Nawrocki, Katarzyna Nychnerewicz, Monika Olszewska, Marzena Orczyk, Stefan Pastuszewski, Mirella Piątkowska, Łukasz Daniel Pięta, Natalia Pietrucha, Agnieszka Pietryja, Konrad Piskała, Piotr Rajewski, Magdalena Roguska, Patryk Rosołowski, Kalina Ross, Janusz Bogdan Roszkowski, Lidia Rudzińska, Artur Rybaczuk, Milena Rytelewska, Agnieszka Sabiniewicz, Anna Sadecka, Anna Sałowska, Karol Samsel, Marcin Sikora, Kamil Sipowicz, Andrzej Sondej, Janusz Styczeń, Mateusz Świstak, Filip Szyper, Marcin Tomczak, Krzysztof Turowicki, Dam Van Anh, Dorota Walczak-Delanois, Marek Wawrzkiewicz, Andrzej Władysław Wodziński, Paulina Wółkowska, Elżbieta Wolska, Bohdan Wrocławski, Wiesław Zieliński
Ocena 5,0
POEZJA dzisiaj... Tomasz Agatowski, G...

Górny Śląsk to duży i różnorodny obszar dlatego każda z proponowanych w przewodniku wycieczek ma niepowtarzalny charakter.
Autor, Mateusz Świstak, zaproponował 50 wycieczek, które nadają się na kilkugodzinną wyprawę, całodniowy wypad lub weekendowy wypoczynek.

Wśród proponowanych miejsc warto odwiedzić Dolinę Żabnika, Labirynt Suchogórski lub urokliwy Cieszyn. Jeśli zdecydujemy się na dłuższą podróż idealną bazą będzie Racibórz i okolice.
Ponadto autor zaproponował atrakcje na podróże z dziećmi oraz dla miłośników wodnych przygód.

Warto dodać, że książka jest ciekawie zilustrowana, napisana chwytliwym językiem, a jej format pozwala na zapakowanie w torbę podróżną.

Dodaj cytat z książki Górny Śląsk. Ucieczki z miasta.