Ona

Ona

przeczytanych książek 1657 napisanych opinii 1657

Słuchane jako audiobook
Książka 3/10
Lektor 9/10 (Filip Kosior)
Wytrzymałem tylko godzinę.
Za to FilipKosior - klasa

Słuchane jako audiobook
Książka 3/10
Lektor 9/10 (Filip Kosior)
Wytrzymałem tylko godzinę.
Za to FilipKosior - klasa

Książka z pogranicza erotyku, obyczajówki i sensacji. Czyta się szybko, czyta przyjemnie. Szybka rozrywka, która nie wymaga żadnego zaangażowania ze strony czytelnika. Polecam dla odprężenia.

Historia jednej, wieloletniej obsesji & fascynacji dziewczyną z sąsiedztwa po amputacji opisów onanistycznych akcji głównego bohatera jest w porządku. Tatuś na przekrętach z podatkiem Wat dorobił się znacznych pieniędzy a Piotr, jego syn, chłopak przy kasie, pragnie uwieść niewinną Alicję. Pająk tka swoją sieć. Osacza swoją ofiarę a ona jest jak żaba w garnku z wodą na ogniu. Gotuje się powoli. Główny bohater działa w kierunku zaspokojenia popędu płciowego, wielkiego pożądania ciała i duszy Alicji. Piotr ma smutną historię, bo wychowywała go samotnie mamusia psychopatka. Piękna Alicja jest osobą skrywającą tajemnicę. Jak potoczą się losy tej pary? Jakich sposobów użyje Piotr do uwiedzenia Alicji? Erotyków to ja jakoś nie lubię. Wyjątkowo niemiłe dla oka/ucha jest słowo „kutas” występujące w tekście wiele razy. Jakoś tak trywializuje tekst a jest on i tak mało elegancki i subtelny. Cóż gatunek taki co to niedopowiedzeń nie lubi i niewiele pozostawia wyobraźni.

Książka przeczytana w jeden dzień . Po raz kolejny nie zawiodłem się na tym autorze . Pozycja ciekawa , to taki thriller obyczajowy . No i nie spodziewałem się takiego zakończenia . Polecam.

Kolejna historia napisana przez Adriana Bednarka o mężczyźnie obsesyjnie pragnącym kobiety. Główny bohater - Piotr - osiągnął do perfekcji techniki manipulacji i krok po kroku walczy o zdobycie swojej sąsiadki z dzieciństwa - Alicji. Włączając tego audiobooka nie miałam pojęcia, że będzie to powieść erotyczna i... muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się jej słuchało! Ani razu nie czułam zażenowania, a to uczucie często mnie ogarnia, kiedy czytam tego typu literaturę. Na szczęście autor bardzo zgrabnie połaczył erotyk i thriller i totalnie nie mogłam się oderwać od słuchania : )

Całkiem spoko. Śmierdząca ryba najlepsza xd

Całkiem spoko. Śmierdząca ryba najlepsza xd

Rewelacyjna książka, nie zawiodłam się na autorze .

Rewelacyjna książka, nie zawiodłam się na autorze .

Książka o trochę "dziwnym, popapranym" chłopaku. Czytając myślałam - ale psychol. Chlopak zauroczony sąsiadką podporządkuje jej całe swoje życie tak aby pewnego dnia ja zdobyć.

Jak wiecie, bardzo sobie cenię twórczość pana Bednarka i jego książki polecam zawsze z czystym sumieniem. A jak jest z pierwszym erotykiem, który wyszedł spod jego pióra? Na pewno zaskakująco, intrygująco, ale i mocno specyficznie. Autor jet mistrzem w pisaniu mocno "popapranych" bohaterów, i tego nie można mu odmówić i tutaj.
Nie będę streszczać fabuły, bo wydawca już wiele o niej mówi, nie chciałbym Wam również czegoś przez przypadek zaspojlerować. Powiem tylko, że główny bohater psychopata na najwyższym poziomie, ale i jego kochanka Alicja w niczym mu nie ustępuje. Uzupełniają się idealnie, są siebie warci na każdym polu. Ale w czy pozytywnym znaczeniu to stwierdzenie padło, zostawię już Wam do oceny, zachęcając z całego serca do sięgnięcia po książkę.
Autor skonstruował fenomenalną fabułę i dopracował ją szczegółowo, mroczny, ciężki, a zarazem mocno energetyczny klimat powieści obłapia czytelnika od początku i wypływa z każdej przewracanej strony. Zagmatwał ją po mistrzowsku, a rozplątywanie jej i układanie przez czytelnika wszystkich elementów na swoim miejscu, to czysta przyjemność.
Ja wciągnęłam się od pierwszej strony i aż do końca nie mogłam się oderwać od lektury. Książka trzyma w napięciu od samego początku. Do tego dochodzi kilka zaskakujących zwrotów akcji, których się kompletnie nie spodziewałam. Akcja dzieje się dość szybko, zaskakuje czasami mocno, zakończenie jest jednak trochę przewidywalne, ale mimo to z chęcią przeczytałabym, co zadziało się później. Początkowo może wydawać się, że zdecydowanie jest tu za dużo scen łóżkowych, ale pamiętajmy o tym, że jest to erotyk i te sceny być muszą, wierzcie mi jednak- doskonale się one łączą z warstwą psychologiczną bohaterów, intrygą i horrorem, jaki lada moment się rozpęta w ich życiu.
Obsesja, intryga i manipulacja grają w tej historii pierwsze skrzypce, autor pokazuje również, jak przeszłość wpływa na przyszłość, to co już się stało, na co dopiero nastąpi, pisze o konsekwencjach, trudnych wyborach, o które motywach pchają do najgorszych rozwiązań.
Nie jest to bajka, dla grzecznych dzieci, to thriller gdzie mamy czarne i złe do szpiku kości charaktery, które nie cofną się przed niczym, byle tylko osiągnąć swój cel. Usuną każdego, kto stanie na ich drodze, bez skrupułów, bez zahamowań...

Czy polecam?
Zdecydowanie tak, z każdą kolejną książką Bednarek pokazuje, że zdeterminowany człowiek nie cofnie się przed niczym, nawet sobą. Uwielbiam... i czekam na więcej.

Nie będę streszczać fabuły, bo wydawca już...

Do połowy mnie wciągnęła, ale potem.... Tak jakby na pierwszą połowę był pomysł, a później byleby skończyć.

• Przeczytane 2022