Andromedianki -Viridiana i Pszczoły

2021-07-04
2021-07-04
[{"value":"fantastyka"} {"value":"duchowość"} {"value":"poezja"}]miłość

więcej Więcej

"Viridiana i pszczoły" to książka o podróży, a właściwie o podróżach - tych przez kosmiczne światy i tych, które każdy z nas odbywa we własnym sercu. To opowieść o miłości, o cierpieniu, o sile i dorastaniu do własnej prawdy i mocy. "Twoja moc zaczyna się tam, gdzie kończy się Twój lęk". "Viridiana..." jak dobry przewodnik prowadzi nas ku własnej duszy, ku zaufaniu w jej...

Dodaj cytat z książki Andromedianki -Viridiana i Pszczoły