Biologia. Zbiór zadań. Egzamin ósmoklasisty - Tom 2

Okładka książki Biologia. Zbiór zadań. Egzamin ósmoklasisty - Tom 2
Jacek Mieszkowicz Wydawnictwo: Biomedica nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Biomedica
2021-01-01
2021-01-01
Biologia Egzamin ósmoklasisty Zbiór zadań

więcej Więcej

"Biologia. Zbiór zadań. Egzamin ósmoklasisty - Tom 2" pod red. Jacka Mieszkowicza to pozycja, która powstała, aby pomóc uczniom przygotowującym się do zdawania egzaminu ósmoklasisty z biologii. Chociaż dodatkowy przedmiot będzie obowiązywał dopiero za trzy lata, już teraz można na bieżąco korzystać z dobrodziejstwa, jakim jest ten zbiór.

Podobnie jak w pierwszej części, na...

Dodaj cytat z książki Biologia. Zbiór zadań. Egzamin ósmoklasisty - Tom 2