Blizny przeszłości

Okładka książki Blizny przeszłości
Krystyna Mirek Wydawnictwo: Filia Cykl: Blizny przeszłości (tom 1) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Blizny przeszłości (tom 1)
Mroczna strona

bestsellery TaniaKsiazka.pl

Oficjalne recenzje i

Mroczna przeszłość

547 76 428

Do małej podkrakowskiej miejscowości, po kilkunastu latach wraca Majka, która podejmuje pracę w Policji. Na Komendanta oraz Burmistrza - byłych przyjaciół jej ojca - pada strach. Wszyscy bowiem pamiętają zbrodnie, która wstrząsnęła tutejszą społecznością...która uczyniła z jej ojca bohatera...którą Majka widziała ja własne oczy...

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tego kryminału. Niczym mnie nie zaskoczył, nie pobudził moich szarych komórek do pracy...No i niczego się nie dowiedziałam. Jest zbyt rozwlekły...Ale mimo to wciąga...

Czytam już kolejną część, choć wiem że zagadka nadal nie została rozwiklana bo na rynku ukazał się kolejny tom

Czy druga część zachęci mnie do dalszego czytania czy jednak odpuszczę?

Tego dowiecie się niebawem...

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tego...

Polecam. Super historia .

Polecam. Super historia .

Książkę pozostawiam bez oceny, ponieważ nie dokończyła, jej. Bardzo mnie znudziła, miałam przygotowaną drugą część jednak czytać coś, co mnie męczy jest nie dla mnie.

Ocena raczej 6,5/10
Książka z początku kiepsko się rozkręca, treść jest dość flegmatyczna. Autorka jakby celowo spowalnia akcje, co mi się nie podoba. Co chwilę wtrąca wątek traumy głównej bohaterki, zamiast dodawać kolejne szczegóły, które pomogą rozwiązać zagadkę skąd się właśnie wzięła.
Później wszystko toczy się już pełną parą ;) Coraz więcej informacji prowadzących do rozwiązania zagadki. Myślę, że nieźle się zapowiada kolejna część, bo wątek urywa się w najlepszym momencie.

Wyłapałam też chochlika w moim egzemplarz książki :D
Str. 56 i 58 o filiżance kawy. Najpierw jest pusta, a za moment zostają jeszcze dwa solidny łyki :D :D

Ocena raczej 6,5/10

słowami nie potrafię wyrazić jak bardzo nie lubię tej książki
męczyłam się z nią okropnie a i tak nic z niej nie zapamiętam

słowami nie potrafię wyrazić jak bardzo nie lubię tej książki
męczyłam się z nią okropnie a i tak nic z niej nie zapamiętam

Wiele lat temu zamordowano komendanta policji w małym miasteczku, a winnego od razu skazali. Po tych latach jego córka, już dorosła Maja Sokołowska wraca do rodzinnej miejscowości, jako policjantka chcąc odkryć wszystkie tajemnice z przeszłości.

Muszę przyznać, że czuję niedosyt, jak i jestem trochę rozczarowana. Nie potrafiłam się wciągnąć jakoś w tą historię, mimo iż zapowiadało się ciekawie. Było zabójstwo sprzed lat, co się wiąże z tajemnicami. Było również inne przestępstwo, które policjanci próbowali rozwiązać, a mimo to za wiele się nie wydarzyło. Oczekiwałam chyba więcej akcji, podrzucanych tropów, żeby coś się działo, a tu miałam wrażenie, że nie było żadnego napięcia. Fabuła się toczyła powoli, jak dla mnie za bardzo.

Trochę ponarzekałam, ale ksiązka ogólnie nie była zła, poprostu oczekiwałam fajnego thrillera, którego jednak nie dostałam.

Myślę, że czytanie tej książki by mnie zmęczyło. Całe szczęście, że ją wysłuchałam i w tej postaci jest ok 😌

No niestety nie podobała mi się , rozwleczona, nudna, bardziej przekartkowałam niż przeczytałam jak się należy bo była tak słaba że szkoda mi było na nią czasu. Nie polecam po kolejne części na pewno nie sięgnę!