Jak pomóc nastolatkom w walce ze stresem, lękiem i depresją

Okładka książki Jak pomóc nastolatkom w walce ze stresem, lękiem i depresją Roy Petitfils
Okładka książki Jak pomóc nastolatkom w walce ze stresem, lękiem i depresją
Roy Petitfils Wydawnictwo: eSPe poradniki
poradniki
eSPe
2021-02-04
2021-02-04
9788382010596

Okładka jest dość prosta i minimalistyczna, a jednak przypadła mi do gustu. Podobnie jak treść. Nie trzeba być rodzicem, aby ją przeczytać, może chcecie pomóc rodzeństwu, przyjaciołom, sami sobie. Stres i lęki niestety dotykając każdego z nas i czasem są tak silne, że nie sposób sobie z nimi radzić. Co wtedy?

Książka wyjaśnią jak komunikować się z nastolatkami, jakie są najczęstsze przyczyny lęków i stresu u nich, jak ich wspierać i kiedy zwrócić się o pomoc.

Rozdziały zawierają życiowe przykłady, a na ich zakończeniu znajdują się podsumowanie najważniejszych informacji oraz to, co warto przemyśleć.

Myślę, że to ciekawy, warty przeczytania poradnik.

Książka wyjaśnią jak komunikować się z nastolatkami, jakie są...

#580 - Jak pomóc nastolatkom w walce ze stresem, lękiem i Roy Petitfils - Wydawnictwo eSPe
#140/52/2021

Książka ma 184 strony. Swoją premierę miała dnia 04.02.2021 roku. Jest to poradnik psychologiczny.

Książka składa się z dziesięciu rozdziałów. Możemy dowiedzieć się z niej jaki nastolatek ma problem, oraz jak możemy mu w nim pomóc.

Autor zapoznaje nas także z definicją stresu, lęki i depresji, oraz sposobami jak je od siebie odróżnić.

Z książki możemy się także dowiedzieć, jak ważna jest sztuka słuchania nastolatków, w procesie ich zdrowienia.

Polecam tą książkę i dziękuję za nią Wydawnictwo eSPe.

#140/52/2021

Autor zapoznaje nas także z definicją...

• - Kraków42
  • Posiadam, Wydawnictwo eSPE

Dodaj cytat z książki Jak pomóc nastolatkom w walce ze stresem, lękiem i depresją