Przyjdzie pogoda na szczęście

Okładka książki Przyjdzie pogoda na szczęście Wioletta Piasecka Patronat LC
Okładka książki Przyjdzie pogoda na szczęście
Wioletta Piasecka Wydawnictwo: Szara Godzina literatura obyczajowa, romans
literatura polska

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

We wrześniu ubiegłego roku nakładem Wydawnictwa Szara Godzina ukazała się
powieść "Przyjdzie pogoda na miłość"
autorstwa Wioletty Piaseckiej.
Z niecierpliwością czekałam na kontynuację opowiadającej o dalszych losach trzech
przyjaciółek i pozostałych bohaterów.
"Przyjdzie pogoda na szczęście" swoją premierę
miała 10.08, świętowaliśmy ją hucznie wspólnie
w Łodzi w...

Na półkach: , , , ,

“Przyjdzie pogoda na szczęście” to powieść o sile przyjaźni, wielkiej mocy jaką daje nam rodzina, wsparciu życzliwych ludzi, ale też o zdradzie, manipulacji, intrydze i hejcie. Jest to historia, w której emocje wylewają się z każdej strony. Autorka pokazuje nam, że warto walczyć o...

Mam przed sobą kontynuację powieści „Przyjdzie pogoda na miłość”, gdzie życie trzech przyjaciółek to pasmo wzlotów i upadków. Miałam przyjemność przeczytać pierwszą część i polubić te przesympatyczne kobiety.

Joanna próbuje ułożyć sobie życie na nowo u boku Krzysztofa. Wcześniej, porzucona przez narzeczonego, teraz ostrożniej podchodzi do związku i jest pełna obaw. Magda...

Piękna, niebanalna historia, dopełniająca losy przyjaciółek z "Przyjdzie pogoda na miłość". Pozycja obowiązkowa dla Czytelników polskich powieści obyczajowych.

Przyznam, że z coraz większym niepokojem sięgam po powieści obyczajowe, bo od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że wciąż trafiam na tę samą książkę, nieco tylko zmodyfikowaną, ale wciąż trzymającą się jednego schematu. Nie tym razem.
Jeśli już poznaliście Joannę, Magdę i Zuzę, to z pewnością wiecie, że życie dość bezceremonialnie zweryfikowało ich plany i marzenia.
Magda, po...

Bardzo fajnie się książkę czyta a na konie wszystko zapięte na ostatni guzik , co w książkach lubię . Polecam !

"Czasem w życiu przychodzi pogoda na miłość, ale czy wraz z miłością przychodzi pogoda na szczęście?".

Warto wierzyć, że kiedyś i do nas uśmiechnie się kapryśny los. Tak jak wierzą w to bohaterki tej książki. Bohaterki, których perypetie mogą być bliskie każdemu, bo przecież rozczarowania, uniesienia i trudne decyzje wpisują się w życiorys wszystkich ludzi. Dlatego też...

11907

"Przyjdzie pogoda na szczęście" Wioletta Piasecka./ Recenzja patronacka przedpremierowa.

Kiedy jesteśmy młodzi i, powiedzmy sobie wprost, niewiele wiemy o prawdziwym życiu, wyruszamy w podróż w nieznane na skrzydłach własnych marzeń i pragnień. I gdy do naszych serc zapuka pierwsza młodzieńcza miłość, mocno wierzymy w to, że dzięki niej nasze życie będzie piękne i na pewno...

Z ogromną przyjemnością i radością objęłam patronatem medialnym książkę "Przyjdzie pogoda na szczęście" pióra Wioletta Piasecka autorka która ukaże się 10 sierpnia 2021r. nakładem Wydawnictwo Szara Godzina. Jest to kontynuacja losów trzech młodych kobiet z powieści "Przyjdzie pogoda na miłość", które połączyła przyjaźń na dobre i na złe.

"-Marzenia nigdy nie spełniają się...

Książka “Przyjdzie pogoda na szczęście” to moje pierwsze patronackie dziecko, z którego jestem bardzo dumna. To dla mnie ogromny zaszczyt i radość mieć pod swoimi skrzydłami taką literacką perełkę.

Jaka jest powieść “Przyjdzie pogoda na szczęście “?

Zaskakująca,

otulająca,