In Deeper Waters

Data 1. wydania:
2021-04-20
angielski
LGBT piraci young adult

Oh no! it's middle grade. Wszystko w tej książce jest naiwne - świat, postacie - a główny bohater wcale nie jest taki wspaniały jak wszyscy inni bez przerwy o nim mówią - ale jednocześnie to nie jest zła książka. Zwłaszcza że dla nastolatek i nastolatków (<15) się nadaje.
Jest na storytelu!

Z początku bardzo powoli do niej podchodziłam i czytałam tylko po kilka stron. Bałam się, że tylko okładka jest cudowna, ale im dalej, tym było lepiej. Autorka utrzymała równe tempo z dodatkiem niespodzianek, dobrego humoru, strasznych sytuacji, walk i wzruszeń. Jest pełna emocji.
To genialna przygodówka!
I ma w sobie to coś magicznego z wątkami fantasy.

Nie zauważyłam...

Na półkach: , , , , , , , , , , ,

Zakochałam się w tej książce 💖💖💖

• 2021
  • LGBT+