Podróż poślubna

Okładka książki Podróż poślubna
Janina Zającówna Wydawnictwo: Hamal Books Seria: Seria z Serduszkiem literatura piękna
literatura piękna
Seria z Serduszkiem
Hamal Books
1994-01-01
1994-01-01
powieść
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Powieść Janiny Zającówny skłania do refleksji, głębokie przesłanie i przekaz niesie.
Historia młodego małżeństwa, które ingeruje wtrąca się w życie swojej córki co może robić, kontroluje ją.
Książka ciekawa, rewelacyjna jak dla mnie.

Nie pamiętam treści książki, ale wiem, że ją czytałam.

Książkę kupiłam za 1złoty na wyprzedaży, wyniszczoną i "po przejściach". Nie wiem, co w niej jest, ale totalnie mnie wciągnęła i jest kolejną pozycją w moich ulubionych.

• Obyczajowe
  • Prawdziwe Historie
  • Dzieciństwo
  • Kiedyś miałam
  • Polska powieść
  • 5 (bardzo dobre)

Dodaj cytat z książki Podróż poślubna