Pierwsza nuta

Okładka książki Pierwsza nuta
Justyna LeśniewiczEwelina Nawara Wydawnictwo: Inanna Cykl: Kings Of Sin (tom 2.5) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Kings Of Sin (tom 2.5)
Inanna
2021-06-02
2021-06-02

Okładka książki Nowy początek, nowa szansa Patrycja Cygan-Jeż, Małgorzata Falkowska, Katarzyna Grabowska, Katarzyna Kielecka, Melisa Łada, Ewelina Nawara, Wioletta Piasecka, Anita Rucińska, Dorota Śliwa, Barbara Stachowiak, Anna Stryjewska, Kinga Ucherek, Monika Winciorek
Ocena 9,6
Nowy początek,... Patrycja Cygan-Jeż,...
Okładka książki Dwie bajki Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Ocena 6,4
Dwie bajki Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Wakacje w Port Moody Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Ocena 7,8
Wakacje w Port... Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Mityczna miłość Aga Kalicka, Małgorzata Lisińska, Ewelina Nawara, Aleksandra Pisarska, Hermia Stone, Agnieszka Zawadka, Maria Zdybska
Ocena 7,5
Mityczna miłość Aga Kalicka, Małgor...

to wszystko powinno być w książce. jaki jest sens tego, że trzeba sobie pobierać specjalnie taki kawałek głupota.

No co tu dużo pisać uwielbiam serie Kings Of Sin :D
to jest taka mała kosteczka czekolady a już nie mogę doczekać się W rytmie miłości czyli tej tabliczki czekolady ;)
Gorąco polecam !

Opowiadanie zapowiadające książkę W rytmie miłości

35/2022

Seria Kings of sin

Opowiadanie zapowiadające książkę W rytmie miłości

Dodaj cytat z książki Pierwsza nuta