Dziennik arktyczny

Diana Wierzbicka
Arktyka Grenlandia Peary wyprawy

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Fascynująca opowieść damy z najlepszego towarzystwa, która, mimo ostrzeżeń o wielkim zimnie i wielkiej nocy, bestiach, dzikich ludziach, odmrożeniach, zapadlinach i szkorbucie, postanawia towarzyszyć mężowi w wyprawie na niezbadane tereny Grenlandii. Relacja z roku pobytu wśród Inuitów, husky i pięciu białych mężczyzn zapatrzonych w swoje urządzenia pomiarowe. Bardzo pouczająca i wciągająca lektura.

Dodaj cytat z książki Dziennik arktyczny