Sukcesy samouków - Królowie wielkiego biznesu

biografia, autobiografia, pamiętnik
2021-06-01
biografie rozwój osobisty Henry Ford Stave Jobs Mary Kay Ash Ettore Bugatti Walt Disney Jack Dorsey Bill Gates Gabrielle Bonheur Chanel

Książka zachwyca wybitnym tytułem i okładką. To dopiero początek, bo zawartość tej książki porywa.
Determinacja i czyny ludzi opisanych w książce mogą stać się Twoją inspiracją do działania.
Dla mnie tak się właśnie stało.
Gorąco polecam.

"Gdybyśmy robili wszystkie rzeczy, które jesteśmy w stanie zrobić, wprawilibyśmy się w ogromne zdumienie".

Dodaj cytat z książki Sukcesy samouków - Królowie wielkiego biznesu