Zarządzanie wielkością pozycji

Okładka książki Zarządzanie wielkością pozycji
Tom Basso Wydawnictwo: Maklerska.pl biznes, finanse
biznes, finanse
Successful Traders Size Their Positions – Why and How?
Maklerska.pl
2021-06-16
2021-06-16
Kamil Jaros
zarządzanie wielkością pozycji wielkość pozycji zarządzanie pozycją finanse giełda inwestycje inwestor inwestowanie

więcej Więcej

Książka bardzo słaba. Na 90 stronach znajduje się dużo tabelek, które nic nie wnoszą jak i powtarzających się opisów.
Wiadomo, że zarządzanie wielkością pozycji jest bardzo ważne w tradingu, ale tu jest więcej lania wody, niż przydatnej treści.
O wiele więcej można się dowiedzieć w internecie z filmików, czy artykułów i to zupełnie za darmo, a nie wydając 40 zł za...

Dużo słyszałeś o tradingu? Zacząłeś zastanawiać się czy to nie jest akurat sposób w jaki chcesz zacząć inwestować długo czy krótko terminowo. Książka Toma Bassa “Zarządzanie wielkością pozycji” może być właśnie dla Ciebie. Autor porusza w niej najważniejsze kwestie związane z ryzykiem, wielkością pozycji oraz jej zarządzaniem. Przyjrzyjmy się co ma nam do zaoferowania ta...

Niewielka pozycja poświęcona zarządzaniu kapitałem na giełdzie i forex. Głównie zawiera eksperymenty autora na rynku w celu ograniczania ryzyka trzymanych pozycji. Podstawą osiągania zysków jest niestety większy kapitał i taka opcja jest uwzględniana w książce.

• Inwestowanie
  • Finansowe

Dodaj cytat z książki Zarządzanie wielkością pozycji