Devil You Hate

Okładka książki Devil You Hate C. Hallman, J.L. Beck
Okładka książki Devil You Hate
C. HallmanJ.L. Beck Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Diavolo Crime Family (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Diavolo Crime Family (tom 1)
Devil You Hate
Kindle Edition
2021-04-16
2021-04-16
dark romans mafia

Okładka książki Zabójcza obsesja C. Hallman, J.L. Beck
Zabójcza obsesja C. Hallman, J.L. Be...
Okładka książki Okrutna obsesja C. Hallman, J.L. Beck
Okrutna obsesja C. Hallman, J.L. Be...

2039

Na półkach: , , , , , ,

Muszę przyznać, że ta książka wzbudziła we mnie mieszane uczucia. Nie będę kłamać, podobało mi się to w taki czy inny sposób, ale nie daje mi to takiego kopa, jakiego chciałam. Zasadniczo cała historia dotyczy porwania Celii przez Nicolo w akcie zemsty na jej rodzinie, a zwłaszcza na jej ojcu. Przez całą książkę planował sprzedać ją na aukcji, ale oczywiście napięcia seksualne i chemia między nimi sprawiły, że Nico zastanawiał się, czy ją zatrzymać, czy nie.
Mówiąc o postaciach, podobał mi się Nicolo. Jako miłośniczka mrocznych romansów, myślę, że jego postać sprawia, że wyglądał całkiem atrakcyjnie. Natomiast dla Celii są chwile, kiedy jestem na nią trochę zła. Głównym powodem jest to, że jest bardzo naiwna, a ja nie lubię naiwnych bohaterek, ale lubię napięcia seksualne między nimi.
Ogólnie rzecz biorąc, ta książka jest dość przyjemna, ale nie wnosi dla mnie nic nowego. Przeczytam kolejną część, bo jak już zaczynam czytać jakąś serię to ją kończę. Podobał mi się cliffhanger. To był świetny sposób na zakończenie pierwszej książki.

• Mafia
  • Love-hate