Wybór

2021-06-18
Elżbieta Piotrowska-Zychowicz
nicholas sparks romans miłość

Na półkach: , , , ,

Słyszałam już wiele dobrych opini o Nicholasie Sparksie. Wystarczyły 4 dni oraz jedna książka, bym mogła z pewnością potwierdzić, że owa opinia nie jest mylna.
Od pierwszej strony do ostatniej - książka pochłonęła mnie całkowicie. Piękna fabuła, świetni bohaterowie, a zakończenie? Lepszego nie mogłam sobie wymarzyć.

Polecam z całego serca.

Któż z czytelników, szczególnie czytelniczek, nie zna Nicholasa Sparksa? Przyznaję jednak, że w swoim życiu przeczytałam może dwie – trzy jego książki (nie licząc kwietnia) i obiecałam sobie, że sięgnę po więcej. I oczywiście to nie jest literatura najwyższych lotów, a kreacja bohaterów i fabuła są bardzo przewidywalne. Wszystko jest wygładzone, sztuczne, posypane brokatem...

Liczba stron: 335
Ocena: 7/10

To takie wspaniałe uczucie, gdy po 8 miesięcznej przerwie nareszcie czyta się coś co nie jest lekturą. Maturalna klasa kosztowała mnie wiele różnych wyrzeczeń, ale brak możliwości czytania był największym i najgorszym z nich wszystkich. Z uśmiechem na twarzy zabrałam się za Wybór, który oczywiście okazał się bardzo dobrą pozycją!

Autor użył...

Szybko się czyta, jak wszystkie tego autora. Koniec zawsze do przewidzenia już w połowie. :) Ale śmiało mogę polecić, na relaks.

To już kolejna książka tego autora ,którą przeczytałam. I nie żałuje. Świetna jest ta książka. Wrócę do niej tego jestem pewna. Książka mnie wzruszyła. "Wybór" jako tytuł jest dopasowany.

Wspaniała opowieść o miłości w świetle trudnych wyborów. Dla mnie bardzo ważna, dosłownie ją pochłonęłam.

Wzruszająca i pięknie napisana. Warto.

Książka jak najbardziej na plus. Warto przeczytać.

Sprawia, że zaczyna się wierzyć w cuda.

To moje pierwsze spotkanie z Panem Sparksem i niestety jestem bardzo rozczarowana. Ja zupełnie nie rozumiem zachwytu historią, nic się tutaj nie dzieje. Zwykła opowiastka, niewnosząca kompletnie nic do mojego życia. I jeszcze te dialogi... Robiłam 2 podejścia, ale zwyczajnie szkoda czasu na tak słabe książki

5 892
    3 635