Battle Angel Alita Last Order #5

Okładka książki Battle Angel Alita Last Order #5
Yukito Kishiro Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: Battle Angel Alita Last Order (tom 5) komiksy
komiksy
Battle Angel Alita Last Order (tom 5)
J.P. Fantastica
2021-06-10
2021-06-10
sci-fi seinen akcja cyberpunk

Oj dużo się wydarzyło na przestrzeni dwóch najnowszych tomów w uniwersum Ality. A jak to były różnorodne przygody, najlepiej stwierdzić czytając czwarty i piąty od razu jeden po drugim. Wówczas najłatwiej jest dostrzec tę ogromną różnorodność tej mangi i tej serii. Yukito Kishiro daje w tych odcinkach niezły popis, z czego my czytelnicy możemy się tylko cieszyć.

Czy w kwestii rysunków się coś zmieniło? Myślę, że nie i jest to powód do radości, gdyż te od samego początku stoją na najwyższym poziomie i radują oczy. Siłą rzeczy, mając w pamięci charakter mangi, pełne są one dynamiki i efektownych scen walk. To, co z kolei chciałbym podkreślić i dodatkowo wyróżnić to fakt, jak pomysłowe są postaci biorący udział w turnieju nie tylko pod względem charakteru, ale i ich wyglądu. Cóż, świetnie to wszystko wygląda.

Jeśli do tej pory nie czytaliście „Ality” to piąty, a głównie szósty tom mangi jest z pewnością tym elementem, który powinien was do tego przekonać. Japończyk wykazał się ogromnym talentem i ukazał swoje uniwersum ze wszech miar różnorodnie. Polecam waszej uwadze, choćby po to, by przeczytać ten genialny tom.

Ps. Standardowo też bardzo polecam wam dodatkowe historie dołączone do tomów. Szczególnie ta z piątej odsłony robi wrażenie, gdyż możemy obserwować dzieło mangaki z roku 1984. Polecam i de facto same te historie pokazują, jak wyborne jest to wydanie serii. Wyborne, gdyż te niby krótkie historie, same w sobie zasługują na lekturę, więc dostajemy mnóstwo świetnego mangowego „contentu”. Polecam!

całość --> http://jaroslawd.blogspot.com/2021/10/recenzja-dragon-ball-czy-alita-recenzja.html

Czy w...

Dodaj cytat z książki Battle Angel Alita Last Order #5