Zarządzanie ryzykiem instytucji finansowych

Okładka książki Zarządzanie ryzykiem instytucji finansowych John C. Hull
Okładka książki Zarządzanie ryzykiem instytucji finansowych
John C. Hull Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN biznes, finanse
biznes, finanse
Risk Management and Financial Institutions
Wydawnictwo Naukowe PWN
2021-06-22
2011-01-01
Bartosz Sałbut

📚📊 Odkryj tajniki Zarządzania Ryzykiem Instytucji Finansowych! 🏦💼

Nowe wydanie bestsellerowej książki "Zarządzanie ryzykiem instytucji finansowych" już dostępne! Autor, światowej sławy specjalista z zakresu instrumentów finansowych i ryzyka finansowego, przedstawia praktyczne podejście do mierzenia i zarządzania ryzykiem przez banki i instytucje finansowe.

🔎 Co znajdziesz w tej unikatowej książce?
📈 Mnóstwo praktycznych przykładów i wykresów, które obrazowo prezentują stosowanie narzędzi analitycznych.
📝 Zestawy pytań i ćwiczeń do samodzielnego rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz cenne doświadczenie praktyczne.
🌐 Aktualne zagadnienia dotyczące innowacji finansowych i regulacji rynków OTC na derywaty.
🏢 Wiele ciekawych przykładów spektakularnych upadków instytucji finansowych i globalnych kryzysów, które przykuwają uwagę i dają wgląd w realia branży.

To nie wszystko! Autor, John C. Hull, znany jest ze swojej sprawności w ilustrowaniu tematów za pomocą realnych przykładów, które przybliżają skomplikowane zagadnienia w zrozumiały sposób.

📖 Ta książka jest niezastąpionym źródłem wiedzy dla pracowników instytucji finansowych, takich jak banki, fundusze, domy maklerskie, firmy asset management czy zakłady ubezpieczeń. To także doskonałe wsparcie dla osób przygotowujących się do egzaminów na doradców inwestycyjnych oraz studentów kierunków ekonomicznych.

Czy jesteś gotowy wkroczyć w fascynujący świat zarządzania ryzykiem finansowym? 🌐💰 Nie przegap tej unikatowej okazji do rozwoju swojej wiedzy!

#ZarządzanieRyzykiem #Finanse #KsiążkaFinansowa #JohnCHull #RyzykoFinansowe #Bankowość #Inwestycje #Egzaminy #Rozwój #Bestseller #NoweWydanie #PraktyczneStosowanie #WiedzaFinansowa #EkonomiczneStudia #InstytucjeFinansowe #FinansowyEkspert #RynekFinansowy

📚📊 Odkryj tajniki Zarządzania Ryzykiem Instytucji Finansowych! 🏦💼

🔎 Co znajdziesz...

• Trader21
  • FINANCE
  • Nie mam
  • Kupić
  • Inwestowanie

Dodaj cytat z książki Zarządzanie ryzykiem instytucji finansowych