Zarządzanie w oświacie. Podręcznikowy zarys problematyki

Okładka książki Zarządzanie w oświacie. Podręcznikowy zarys problematyki
Lechosław Gawrecki Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Oficyna Wydawnicza Impuls
2021-05-27
2021-05-27

więcej Więcej

Z zadowoleniem przyjmujemy informację o przygotowanej pracy, poświęconej tematyce zarządzania w oświacie.

[...] Wybór tematu pracy można uznać za oryginalny, istotny, ważny z teoretycznego oraz praktycznego punktu widzenia. Autor zidentyfikował lukę w istniejącej literaturze przedmiotu i opracował tekst, który ją wypełnia.

Struktura pracy została dostosowana, w aspektach...

Dodaj cytat z książki Zarządzanie w oświacie. Podręcznikowy zarys problematyki