Atlas naturalnego piękna. Francuskie receptury dla twojej urody

Okładka książki Atlas naturalnego piękna. Francuskie receptury dla twojej urody
Ramdane TouhamiVictoire de Taillac Wydawnictwo: Znak Literanova poradniki
poradniki
Znak Literanova
2021-07-19
2021-07-19
Anna Boniszewska

więcej Więcej

"Oto przypuszczalnie najlepiej strzeżony sekret piekna: nie trzeba przesadnie się starać, żeby cieszyć się doskonałymi efektami"

Natura w swoim bogactwie daje nam ogrom możliwości pozwalających zadbać o swoją urodę. Naturalna troska o siebie daje często lepsze efekty niż stosowanie kosmetyków produkowanych masowo, zawierających niejednokrotnie szkodliwe dla zdrowia...

• Kuchnia/Ogród/Zdrowie/Uroda
  • Nowości
  • Poradniki, Popularnonaukowe
  • Może kiedyś

Dodaj cytat z książki Atlas naturalnego piękna. Francuskie receptury dla twojej urody