Kiedy szukam

Okładka książki Kiedy szukam Aleksandra Rak
Okładka książki Kiedy szukam
Aleksandra Rak Wydawnictwo: Inanna Cykl: Poprowadź mnie (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Poprowadź mnie (tom 2)
Inanna
2021-06-16
2021-06-16

Trochę mniej podobała mi się ta część niż pierwsza. Niektóre fragmenty zaczęły mi się już dłużyć, ale nadal wysoko oceniam tę książkę i jest w kręgu moich zainteresowań.

Co to była za podróż fantastyczna,świetna z tą powieścią z drugim tomem serii,kontynuacja losów bohaterów Dominika,Leny i pozostałych postaci w książce,żżyta jestem z każdym z nich,pełna uroku,czaru i emocji bardzo fajnych pisarka zapewniła mi,że się wzruszyłam.
Zakochałam się w tej powieści❤️przepiękna❤️❤️

Zakochałam się w tej powieści❤️przepiękna❤️❤️

Zadziwiająco (dla mnie) okazało się to przyjemnie napisaną historią. Przewidywalną, jednak umilającą czas.
A tak naprawdę zainteresowałam się ją tylko dla tego konia na okładce XD

A tak naprawdę zainteresowałam się ją tylko dla tego konia na okładce XD

Byłam bardzo ciekawa historii Leny, dlatego z ogromną przyjemnością sięgnęłam po kolejną część serii "Poprowadź mnie".
Dużo się tu dzieje. "Kiedy szukam" odkrywa przed nami skrywane tajemnice, nie tylko Leny, ale i Kamila. Jest to książka dość przewidywalna, ale bardzo przyjemna.
Oprócz mrocznych tajemnic głównych bohaterów, spotykamy tu także ogrom miłości , życzliwości i przyjaźni.
Chętnie sięgnę po kolejną część!

Książka jest kontynuacją, kiedy uciekam. Bohaterka każdy problem stara rozwiązywać się na bieżąco. Poznajemy zachowania uczucia innych bohaterów. Dominik staje na głowie, Aby przekonać Lenę do powrotu do domu cioci Teresy. Lena ponownie mierzy się z przeszłością. Gdy Darek próbuje siłą zmusić ją do powrotu do Warszawy Lena ma wrażenie, iż błądzi po omacku, Szukając rozwiązania. Części drugiej odnajduje ją pobitą po napadzie Kamil syn lekarki właściciel stadniny koni, który ma również ciężką przeszłość za sobą. Między nimi nawiązuje się cicha nić porozumienia. Obie trudne przeszłości za sobą stają sobie sprawy, że coś do siebie czują jednak żaden z nich boi się do tego przyznać.
Na ślubie Łukasza i Patrycji obydwoje uświadamiają sobie, że coś do siebie czują.
Dominik oświadcza się na weselu Agnieszce.
Kolejna część, na której się nie rozczarowałam czyta się superlekko i fajna w odbiorze.

Dominik oświadcza się na weselu Agnieszce.

Druga część dalszych losów Leny, Dominika, Kamila, Agnieszki i ich rodzin.

Jest to książka pełna wzruszenia i nauki walki o siebie.

Druga część dalszych losów Leny, Dominika, Kamila, Agnieszki i ich rodzin.

Jest to książka pełna wzruszenia i nauki walki o siebie.

Bardzo mnie wciągnęło... Książka bardzo przyjemna. Czyta się niezwykle lekko i z zaciekawieniem. Historia też niby zwyczajna a jednak bardzo ujmująca, niebanalna i nieprzesadzona. Czekam na więcej...

I tak właśnie się zaczęło. Przeczytałam druga część i po trochu to była katastrofa. Dopiero od połowy zaczęłam ogarnąć co się dzieje, kto jest kto i o co chodzi. A że mi się bardzo podobało postanowiłam od razu przeczytać pierwszą część. Ostatnio jestem znana, że czytam nie po kolei, ale uwierzcie nie wszystko książki da się tak czytać. O tym przekonałam się na własnej skórze.

W pierwszej części Lena trafia do małej miejscowości na południu Polski. Dotychczas żyła w Warszawie, ale po wielu perypetiach ( o których dowiecie się czytając) musiała uciekać. Dominik zabrał ją z jednej ze stacji i postanowił się nią zaopiekować. Lena przeszła piekło i powili wraca do zdrowia. W stadninie poznaje Kubę, Kamila, Agnieszkę oraz kilka innych osób. Oczywiście jedni zostają jej przyjaciółmi a inni nie są tak otarcie nastawieni. Nie każdy patrzy na nią przyjaźnie. W sumie nikt nic o niej nie wie.
Dominik chce dowiedzieć się co było przyczyną ucieczki Leny, to właśnie on zostaje jej przyjacielem.
W drugiej części Lena musi zmierzyć się z powrotem do domu i spotkaniu z rodzicami. Dlaczego robi to tak późno? Dlaczego jak potrzebowała pomocy to nie mogła liczyć na najbliższych?
Na dodatek Kuba najprawdopodobniej nie zdąży na ślub Łukasza i Patrycji. Lena zostaje sama... ale czy na pewno? Czy w końcu będzie szczęśliwa? Czy uda się jej stworzyć udany związek? Tylko z kim?

Przeczytajcie, koniecznie z zachowaniem kolejności 🤣
Czyta się naprawdę szybko a perypetie towarzystwa ze stadniny są bardzo wciągające. Od samego początku można bardzo polubić bohaterów. Wyczułam się w historie Leny i przeżywałam razem z nią każdą sytuacje. Czy uda jej się ułożyć życie u boku ukochanego? Sprawdźcie 🥰

Nie mogłam doczekać się drugiej części. Jak to jednak zwykle bywa, one bardzo często zawodzą. Nie było tak jednak w tym przypadku! Każda kolejna część wydaje się być dla mnie coraz ciekawsza :) Uwielbiam tę historię.

Na półkach: , , , , , ,

Nie sądziłam, że książka tak mnie wciągnie.
Jest jeszcze ciekawsza od pierwszej części.
Pięknie napisana i chwyta za serce.

Nie sądziłam, że książka tak mnie wciągnie.
Jest jeszcze ciekawsza od pierwszej części.
Pięknie napisana i chwyta za serce.

• Przeczytane 2022

Dodaj cytat z książki Kiedy szukam