Kiedy szukam

Aleksandra Rak Wydawnictwo: Inanna Cykl: Poprowadź mnie (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Inanna
Poprowadź mnie (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2021-06-16

Gdy prawda na temat Leny wychodzi na jaw, dziewczyna nawet nie próbuje przekonać przyjaciół. Robi to, co zawsze. Ucieka. Pod wpływem chwili odwiedza w biurze Kubę, który znając już powierzchownie przeszłość Leny, postanawia ją odepchnąć.

Dziewczynę wciąż prześladuje przeszłość i w pewnym momencie dopada ją w najmniej oczekiwanym momencie. Z opresji ratuje ją Kamil....

💕Kiedy szukam💕 to druga część serii Poprowadź mnie opowiadającej o losach nie jednej, a kilku osób: Leny, Dominika, Kamila, Agnieszki i Kuby.

Po niedawnych przeżyciach i odkryciu tajemniczej przeszłości przez przyjaciół Lena nie potrafi pozostać w Wyrach. Impuls powoduje, że postanawia odwiedzić Kubę, jednak ten wiedząc już o jej przeszłości po prostu ją odpycha....

"Jakakolwiek deklaracja jest lepsza od tego, co było. A każde ramię, które daje oparcie, jest lepsze od pięści."

@aleksandra_rak_autor

Bohaterowie książki są młodymi ludźmi, których często los nie szczędził. Mimo młodego wieku wiele przeszli, dokonali niewłaściwych wyborów, przeszli bardzo krętymi i wyboistymi drogami. Lena jest jedną z głównych bohaterek, lecz jej życie...

Ta część to takie love story z małym wątkiem kryminalnym :)
Mam wrażenie, że autorka robiła wszystko, aby napisać jeszcze jedną stronę i jeszcze jedną.

"Nie ma takiej siły, która zniszczy miłość do własnego dziecka."

Znacie serię "poprowadź mnie"? Nie? To czas to zmienić! Każda kolejna część ma w sobie coś magicznego, coś co sprawia, że książki czyta się z chęcią i w ekspresowym tempie. Bardzo cieszę się, że mogłam poznać dalej losy Leny. W poprzedniej części autorka zostawiła nas z pytaniem "ale co dalej?!"

Dominik...

Muszę przyznać, że bardzo spodobało mi się pióro Autorki. Jedynie żałuję, że ta książka jest taka króciutka!

W tej części przeszłość Leny nie daje jej o sobie zapomnieć. Dziewczyna po traumatycznych przeżyciach próbuje posklejać swoje życie w jedną całość, ale czy jedno niewinne kłamstwo, może zniweczyć jej wysiłki i znowu zasiać zamęt w jej życiu ?

Polubiłam Lenę,...

#bookmorning ❤️
Dzięki uprzejmości @aleksandra_rak_autor @wydawnictwoinanna mogłam przeczytać książkę "Kiedy szukam" i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobała, chociaż muszę nadrobić pierwszą część, by bardziej poznać Lenę, główną bohaterkę.
Lena ulokowała uczucia, nie w tym mężczyźnie co trzeba. Bita, gwałcona, ucieka od swojego oprawcy, jednak czy jest...

Ta książka to znakomita kontynuacja losów Leny, Dominika i ich przyjaciół. Często zdarza się, że kolejne tomy zaczynają mnie nudzić bądź rozczarowują fabułą, tu jednak jest zupełnie inaczej. Kompletnie zatraciłam się w lekturze! Jeśli jeszcze nie znacie serii "Poprowadź mnie" koniecznie musicie to nadrobić!
Nasi bohaterowie w tym tomie szukają przede wszystkim odwagi. By...

Na półkach: , , , ,

„Kiedy szukam” to kontynuacja przygód Leny, na którą z niecierpliwością wyczekiwałam. Zresztą jak na każdą książkę autorki, ale to już zapewne każdy kto obserwuje mnie dłużej doskonale wie ;)

Seria „Poprowadź mnie” ma w sobie coś takiego, co z każdym kolejnym tomem porusza moje serce coraz bardziej. Czy to sama historia, czy może świetnie wykreowani bohaterowie, czy może...

Ciekawa kontynuacja "Kiedy uciekam". Zdążyłam się już zżyć z bohaterami i cieszę się, że będę miała okazję przeczytać ich dalsze losy, bo to nie koniec. Dobrze się czytało. Prosty styl autorki, gama uczuć i emocji. Fajne to😊

• 2021
  • Legimi
  • Pleasant
  • E-booki
  • Ebook/Legimi
  • E-book
  • Do zdobycia

Dodaj cytat z książki Kiedy szukam