Chechło

Okładka książki Chechło
Paulina Świst Wydawnictwo: Akurat Cykl: Paprocany (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Paprocany (tom 2)
Akurat
2021-06-16
2021-06-16
literatura polska

Okładka książki Grzeszny rok Małgorzata Falkowska, D. B. Foryś, Joanna Gajewczyk, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Iza Maciejewska, Marta Matulewicz, Daria Skiba, Alicja Skirgajłło, Paulina Świst, Anna Crevan Sznajder, Aniela Wilk
Ocena 7,4
Grzeszny rok Małgorzata Falkowsk...

Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Paulina Świst, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf
Ocena 7,0
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Mala M. Lilka Płonka, Paulina Świst
Ocena 6,5
Mala M. Lilka Płonka, Pauli...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Mocna konkretna i zabawna ksiazka poruszajaca wiele tematow . Napewno jeszcze siegne po ksiazki autorki przekonala mnie do siebie lubie takie babki.

Drugie podejście już nieco mniej udane, to co w pierwszej części uznałam za zabawne, w drugiej książce, gdzie nadal na głównym planie jest romans i seks, przestało już tak bawić.
Po kolejną książkę już tak szybko nie sięgnę.

Po kolejną książkę już tak szybko nie sięgnę.

Styl autorki do mnie nie przemawia. Wątki prawnicze mnie nudziły, a całość bywała męcząca. To nie moje klimaty...

Jak zawsze lekko i przyjemnie

Jak zawsze lekko i przyjemnie

Mój kolejny bardzo przyjemny powrót do cyklu Paprocany autorstwa Pauliny Świst. Drugi tom tej serii jest wciągający, ale nie jestem zaskoczona, patrząc z perspektywy poprzednich książek autorki. Głównymi bohaterami tej części jest Paulina oraz Marcin. Nie zabrakło także genialnej Zosi, która po raz kolejny zmierzy się z Luka prosto w oczy. Jak zakończą się losy Pani adwokat z zarzutami? Czy głównych bohaterów będzie łączyć tylko seks, czy może przerodzi się to w coś poważnego? Jak potoczą się losy jeziora Chechło i czy faktycznie ciemne interesy wygrają z legalem? Musicie przeczytać sami. Ja chętnie bym tam wróciła i przekonała się jak potoczą się dalsze losy bohaterów, a przede wszystkim historię Luki. Polecam serdecznie;)

Za bardzo wulgarna i zseksualizowana.

Za bardzo wulgarna i zseksualizowana.

Rewelacyjna książka. Bardzo podoba mi się styl autorki. Pióro lekkie, bardzo fajnie się czyta. Zawsze się zastanawiam skąd bierze te teksty w swoich książkach.

Bardzo lekka, przyjemna pozycja. Do wchłonięcia w jeden weekend. Daję dodatkową gwiazdkę za cięte dialogi.

Książka o wszystkim i o niczym...Fabuła wieje nudą i tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi. Na brawa zasługuje ciekawe i lekkie pióro, spora dawka humory i świetne teksty. Książka na jeden wieczór, poprawi humor i sprawi, że na buzi pojawią się ryumieńce :)

#chechlo to drugi tom serii. Poznajemy w nim nowych bohaterów Paulinę, która przez zarzuty swojego bylego chłopaka jest zawieszona w swoim zawodzie i przystojnego adwokata Marcina. Muszę przyznać, że mimo iż Paulina jest bardzo podobna do Zosi z pierwszej części to jednak było jej tu zdecydowanie za mało. Poza tym książka równie przyjemna jak poprzednia. Trzeba podkreślić, że autorka genialnie przeskakuje z narracją między bohaterami, dzięki temu czytelnikowi łatwiej jest wczuć się w poszczególne historie. 8/10