Mister Impossible

Maggie Stiefvater Wydawnictwo: Scholastic Cykl: The Dreamer Trilogy (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
9781407192390
Scholastic
Scholastic
The Dreamer Trilogy (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
9781407192390

"Mister Impossible" był dla mnie lekkim rozczarowaniem. Książkę czytało się przyjemnie, ale gdy już ją odkładałam zapominałam o niej. Nie mogłam się wciągnąć, mimo że mnie nie nudziła i tka długo na nią czekałam. Brakowało mi tu akcji, poczucia że dzieje się coś ważnego.

W tym tomie rozwinięty został obraz Jordan, Declana i Matthew, pokazano nowe możliwości śnienia, gdy...

• 2021
  • Po angielsku