Pod przykrywką

Dango
2021-06-18
2021-06-18
Kinga Zielińska
romans komedia boys love yaoi manga

Jedna z najlepszych BL jakie ostatnio czytałam! Znałam już panią Nijamę z jej innych mang, więc wcale nie dziwi mnie dobrze rozplanowana fabuła, porządnie skonstruowani bohaterowie i całość, która naturalnie się łączy. Godne polecenia każdemu czytelnikowi gatunku.

1977

Dobrze, ze obylo sie bez cenzury bo to by psulo klimat w intymnych scenach bohaterow zdecydowanie ^.^ Bardzo ladna kreska i poniekad urocza fabula...... Shinobu i Hikaru to ciekawe postacie i da sie ich polubic jako pare. Nie obylo sie tez bez wstawek komediowych z blizniakami ;) Jak na gatunek BL to manga jest swietna i warta polecenia ;>

Sceny ero bez cenzury.
Manga bardzo fajna, przypomina mi to trochę supermana wersja japońska.

Sceny ero bez cenzury.
Manga bardzo fajna, przypomina mi to trochę supermana wersja japońska.

Całkiem ciekawa manga, ładna kreska. Na pewno przeczytam kolejny tom.

Całkiem ciekawa manga, ładna kreska. Na pewno przeczytam kolejny tom.

Pozytywne zaskoczenie, bardzo podobała mi się fabuła no i ten brak cenzury w końcu gdzieś!

Cholernie miłe zaskoczenie! W końcu BL nie będące toksyczne, które jest równocześnie pikantne i urocze. Do tego kreska autorki jest bardzo miła dla oka <3

Dodaj cytat z książki Pod przykrywką