Nie bój się marzyć!

praca zbiorowa Wydawnictwo: Seven Seria: Magia Słowa filozofia, etyka
Seven
filozofia, etyka
Magia Słowa

"Nie istnieje droga do szczęścia. Szczęście jest drogą". Autor tych słów: Thich Nhat Hanh. W książce znajdziemy mnóstwo takich dających do myślenia, zapraszających do przemyśleń zdań, aforyzmów, cytatów. Wszystkie warte przeczytania i wszystkie mogą być źródłem refleksji, zadumy, poprawy nastroju, mogą zachęcić do działania lub zmian w dotychczasowym życiu...

Dodaj cytat z książki Nie bój się marzyć!