Jegudiel

Okładka książki Jegudiel
Tillie Cole Wydawnictwo: Independently published Cykl: Deadly Virtues (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Deadly Virtues (tom 2)
Independently published
2021-06-01
2021-06-01

Na początku muszę od razu zaznaczyć, że dzielę się z Wami historią, ale 𝐃𝐢𝐞𝐥 jest MÓJ. Polizany - Zaklepany!!!:P

Odkąd przeczytałam The Fallen to właśnie historia tego upadłego najbardziej mnie intrygowała.
Był on najniebezpieczniejszy ze wszystkich siedmiu. Nie miał samokontroli i tylko jego bracia mogli go ujarzmić. Był uwięziony we własnym ciele. Tkwił w koszmarnym...

• 02 2021
  • Young adults/New adult/Młodzieżówki