Okładka książki Buddyzm dla początkujących. Jasne odpowiedzi na główne pytania dotyczące buddyjskich nauk
Noah Rasheta Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii filozofia, etyka
filozofia, etyka
No-Nonsense Buddhism for Beginners: Clear Answers to Burning Questions About Core Buddhist Teachings
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2021-04-30
2021-04-30
buddyzm filozofia buddyjska budda filozofia religia

Tytuł tej niewielkiej książeczki idealnie pasuje do jej treści. Polecam każdemu, kto chce dowiedzieć się, na czym właściwie polega buddyzm i jakie są jego główne założenia (i jest gotowy przy okazji przymknąć oko na sporo banalnych błędów językowych).

Książka napisana jest świetnym językiem, pełnym dowcipu, ale jednocześnie rzeczowym. To coś na kształt książki w stylu Buddyzm dla bystrzaków :)

Naprawdę dla początkujących i naprawdę ciekawe, krótkie wprowadzenie w tematykę buddyzmu. Zachęca do sięgnięcia po więcej, a to chyba najlepsza rekomendacja.
Polecam.

Polecam.