Moje 90 dni

Okładka książki Moje 90 dni Mariusz Budrowski, Agnieszka Juncewicz
Okładka książki Moje 90 dni
Mariusz BudrowskiAgnieszka Juncewicz Wydawnictwo: Alicante 2018 zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Moje90dni
Alicante 2018
2021-04-30
2021-04-30
moje90dni odmladzanienasurowo mariuszbudrowski agnieszkajuncewicz surowezdrowie nasurowoprzepisy wierszykowonasurowo zdrowie uroda odmladzaniensurowo

Okładka książki Na Surowo 100 przepisów Mariusz Budrowski, Agnieszka Juncewicz
Na Surowo 100 ... Mariusz Budrowski, ...
Okładka książki Surowe zdrowie Mariusz Budrowski, Agnieszka Juncewicz
Surowe zdrowie Mariusz Budrowski, ...

Ta jest jedno z kolejnych oszustw tej spółki cywilnej Agnieszka Juncewicz, Mariusz Budrowski . Para naciągaczy i oszustów od firmy meblarskiej, budowlanej po MLM Mona vie i " rzekome ich cudowne wyleczenie " z czegoś czego nigdy nie mieli..... UWAGA!!! to są oszuści i naciągacze zwłaszcza starszych schorowanych niewykształconych osób z😡😡😡

Jeśli ktoś naprawdę chcę odzyskać zdrowie, uleczyć się z wielu dolegliwości to ta książka na prawdę odmienia życie. A dokładniej to działania oraz osoby, które to prowadzą odmieniają życie wielu ludzi, a robią to za pomocą naturalnych sposobów! Szczerze i od serca polecam każdemu, młodemu, starszemu, kobiecie i mężczyźnie. Wszystkim! Dziękuje Wam!

Bardzo cenna lektura. Mnóstwo cennych informacji w dziedzinie zdrowia fizycznego, psychiki jak i również społecznego. Ponadto mnóstwo porad i przepysznych zdrowych przepisów. Niesamowita wiedza we wszystkich obszarach. Napisana językiem bardzo przystepnym dla każdego.
Dziękuję Mariuszowi i Agnieszce za wspaniałą pracę którą włożyli aby powstała ta książka. Z całym sercem polecam każdemu 😍😍😍😍
Mam e-booka ale wersję papierową także zamówię 😘😘

Niesamowity poradnik zawierający wszystko, co potrzebne, by w naturalny sposób wrócić do zdrowia. Niezbędna pozycja dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoje zdrowie fizyczne i mentalne.
Udział w projekcie Moje 90 dni pozwolił mi zmienić nawyki żywieniowe, a to pomogło mi pozbyć się trapiących dolegliwosci i 20 kg nadwagi. W trakcie tych 90 dni nabyłam bardzo cenną wiedzę, która pozwoli mi i mojej rodzinie cieszyć się dobrym zdrowiem.

Witam! Swietnie wydane kompendium wiedzy na temat projektu Moje 90 dni. Jest to nie Ksiazka lecz Ksiega przepieknie wydana w twardej okladce. Jest to swietne kompendium wiedzy na temat ciala oraz miejsce gdzie dowiesz sie zaskakujacych informacji na temat zdrowia. Ksiazka ktora zawiera tajniki, przepisy, medytacje, afiramcje, jest ilustrowanym 90 dniowym kalendarzem, który krok po kroku ukazuje nowe informacje oraz poprowadzi Cie za reke w prcesie. Godne polecenia dla osób chcacych zmienic swoja diete oraz styl zycia i odkryc surowe odzywianie.

Książka jest niesamowita. Jest to kompletny poradnik, który zmienia całe życie - nie tylko pod względem fizycznym, ale również mentalnym. Zawiera tabele, przepisy na potrawy i kosmetyki, jadłospisy, listy zakupów - dosłownie wszystko! Każdy dzień jest bardzo dokładnie opisany.... Dzięki tej książce można samemu przejść przez całe Wyzwanie Moje90Dni! Gorąco Polecam!

Obłędna! Najlepsza pozycja tego typu jaka ukazała się od lat! Bez żadnych suplementów, sama natura!

• Zdrowie
  • Zdrowie - psychologia