Meet Cute Diary

Quill Tree Books
literatura młodzieżowa
angielski
literatura młodzieżowa lgbtq+ lgbt

Meet Cute Diary to książka gdzie głównym bohaterem jest Noah, transpłciowy 16 latek, który prowadzi bloga, który ma dawać nadzieję innym trans osobom. Kiedy zaczynają pojawiać się informacje, że wszystkie historie z bloga są nieprawdziwe, Noah zaczyna swój udawany związek z Drew.
Ten opis mnie przyciągnął; uwielbiam książki, których historia zaczyna się od udawanego związku...

• 2021
  • Audiobooki