Ostra bezsenność

Fundacja Duży Format
Fundacja Duży Format
poezja
44 min.

To nie jest łatwa książka. Wywołuje wiele emocji, wprawia w drżenie to, co znajduje się raczej w ciemnych zakamarkach duszy. Podmiot Koy Kozielczyk odczuwa bardzo głęboko i nie jest to przypadłość, jakiej należy zazdrościć. To przecież wiele kosztuje przeżywać wszystko. Tylko niektóre doświadczenia pozwalają się zrelaksować, skupić na przyjemnych doznaniach, jak np....

• 2021
  • Poezja

Dodaj cytat z książki Ostra bezsenność