Niezwykły lot z panią królik

Okładka książki Niezwykły lot z panią królik
praca zbiorowa Wydawnictwo: Media Service Zawada Cykl: Książeczki z półeczki (tom 61) Seria: Świnka Peppa opowieści dla młodszych dzieci
24 str. 24 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Książeczki z półeczki (tom 61)
Świnka Peppa
Media Service Zawada
2020-01-20
2020-01-20
24 min.
świnka Peppa helikopter lot Peppa Pig

więcej Więcej

Kolejna okołopeppowa książeczka dla najmłodszych fanów różowej świnki.

Tym razem Peppa wraz z rodziną wybrała się na wielki piknik, gdzie miała okazję obejrzeć pojazdy ratunkowe. Obecna na miejscu pani królik zaproponowała naszym bohaterom krótką przejażdżkę. Niestety(czy też stety) w helikopterze zabrakło miejsca dla taty świnki.

Podczas lotu nasi bohaterowie dobrze...

• Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Niezwykły lot z panią królik