Ace: What Asexuality Reveals About Desire, Society, and the Meaning of Sex

Okładka książki Ace: What Asexuality Reveals About Desire, Society, and the Meaning of Sex
Angela Chen Wydawnictwo: Beacon Press nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Beacon Press
2020-09-15
Data 1. wydania:
2020-09-15
angielski
aseksualność LGBTQ+ orientacja seksualna

Bardzo ciekawa książka, świetnie się ją czyta, można ją praktycznie połknąć za jednym zamachem, tak wciąga.

Angela Chen Ace: What Asexuality Reveals About Desire, Society, and the Meaning of Sex Zobacz więcej