Pamiętnik złodzieja tlenu

autor nieznany Wydawnictwo: Virtualo literatura piękna
Virtualo
literatura piękna
2021-05-07

Chłopiec bo nie można nazwać go mężczyzną wykorzystuje kobiety , tak w zasadzie to nie tylko chcę również zasiać ziarna goryczy w ich psychice. Opowiada trochę o sobie i złym dzieciństwie ale nie jest mi go żal. I chyba dostaje za to kare lecz nie jestem do końca pewna czy można ją nazwać urojoną czy prawdziwą...

Ani to szokujące, ani to ciekawe, jednym słowem: NUDA!!!

Postanowiłam przesłuchać #audiobook na @empikgo z produkcji oryginalnej.
Mój wybór padł na #pamiętnikzłodziejatlenu .
Jaka byłam zła gdy padło słowo alkoholik.
Kurcze nie lubię takich.
Ponieważ coś robiłam, nie wyłączyłam od razu.
I dobrze...

Historia mężczyzny który opisał mały wycinek swojego życia, dotyczący relacji z kobietami. Odarty z sentymentów obraz braku uczuć...

Pierwsza połowa (ta "mroczna") dużo lepsza niż druga - jego życie w Stanach było naprawdę nieciekawe. Podobał mi się styl pisania, chaotyczny, ze zwrotami bezpośrednimi do czytelnika. Jeśli ktoś szuka książki do pociągu albo audiobooka do pielenia ogródka, sprawdza się świetnie

Przyznaję szczerze że książka zaciekawiła mnie ze względu na tytuł, nie daję jej jednak oceny, przeczytałam ją ale nie zrozumiałam jej przekazu ¯\_(ツ)_/¯

"Lubiłem krzywdzić dziewczyny."

To zdanie znają już chyba wszyscy i nie potrzeba wyjaśnia, że mowa będzie dzisiaj o Pamiętniku złodzieja tlenu.

Bardzo ciekawie i tajemniczo reklamowana powieść anonimowego autora dostępna jest już w Empik Go. Ja miałam okazję przesłuchać ją w wersji audio.

Niestety spodziewałam się po niej czegoś bardzo mocnego, czegoś co sprawi, że...

Obrzydliwa, niesmaczna i niestety niewiele wnosząca. Taka historyjka do przeczytania i zapomnienia. A szkoda, bo liczyłam na dużo więcej.

Nie wiem co sądzić o tej książce, dziwna trochę intrygująca historia, trochę jakby zapiski schizofrenika w połowie się zgubiłam... Nie wiem co więcej napisać.

Być może książka była skandalizująca w czasach pierwszego wydania, ale w epoce Tindera zachowania takie jak u bohaterów nie są niczym niezwykłym.

Brzydka, brudna, ohydna, głównego bohatera się nie znosi. Muszę przyznać, że bardzo ciekawy książkowy eksperyment.

• 2021
  • Audiobooki
  • Priorytety
  • Audiobook
  • E-booki
  • MReads
  • Projekt 1000 książek

Dodaj cytat z książki Pamiętnik złodzieja tlenu