Królowa kolorów

Die Königin der Farben
Dwie Siostry
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Anna Kierejewska

Kolory - są wszędzie, widzimy je codziennie, rozróżniamy instynktownie, reagujemy na nie w określony sposób, odzwierciedlają nasz nastrój i nastrój otoczenia, tworzą klimat danego miejsca i sytuacji, symbolizują... miłość, zdradę, pożądanie, chłód, rozmarzenie, nadzieję, radość. Jaki biedny, bezkształtny i smutny musiałby być świat, gdyby zabrakło w nim kolorów? Gdyby...

• 2021
  • Dziecięce
  • Dla dzieci
  • Olek
  • Dwie Siostry

Dodaj cytat z książki Królowa kolorów