Kup teraz - 2 oferty w cenie od 23.04 zł do 24.40 zł

Słodkie przeznaczenie

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece, Niegrzeczne książki Cykl: Niegrzeczny duet (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Sweet Fate
Sweet Fate
Niegrzeczny duet (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Grzegorz Gołębski

No i niestety znowu mnie autorka zawiodła. Książka jest strasznie mdła i nudna. Jedyna różnica jest taka, że jest ona tym razem napisana tylko i wyłącznie z perspektywy Dylana, który jest jak ciepłe kluchy. Ugh... miałam nadzieję na więcej seksu ale przez pół książki nic się nie działa, potem więcej mówili niż robili albo wręcz rozdział urywał się po zgaszeniu światła......

Niespodzianek w zasadzie nie ma. Może poza natężeniem ckliwej, romantycznej aury w końcowych partiach drugiego tomu cyklu. Audrey ląduje na stażu w londyńskiej National Gallery. Spełnia się los lub jak ona to nazywa, kismet. Mimo że Dylan walczy, Audrey nie odpuszcza. Kismet im sprzyja.

Bezstresowa lektura dla miłośników romantycznych bajek, okraszonych oczywiście sporą...

Kiedyś musiało się to zdarzyć.

Wiecie, że jestem fanką tej autorki. Przeczytałam wszystko, co tylko wydała i mam całą kolekcję jej polskich książek na półce. I oczywiście chce więcej.
Ale nie takich naciąganych historii, jaką okazało się „Sweet Fate”, czyli druga część historii Dylana i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Laurelin Paige
  • Czekam na polską premierę
  • ZAQ
  • KUPIĆ!
  • JNW
  • Cykl: Niegrzeczny duet

Dodaj cytat z książki Słodkie przeznaczenie