Zuzanna. Co było najpierw: kura czy przyjaźń?

Okładka książki Zuzanna. Co było najpierw: kura czy przyjaźń?
Elana K. Arnold Wydawnictwo: Zielona Sowa opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Which Came First: the Chicken or the Friendship?
Zielona Sowa
2021-05-05
2021-05-05
Barbara Górecka

Ig: mamcia_tomusio_lilusiowa
Zabawna, oryginalna historia o małej dziewczynce, która będąc z tatą na rowerowej wycieczce w parku, znajduje kurę. Tytułowa Zuzanna bardzo chce zabrać kurę do domu, pyta tatę o pozwolenie, a tata zgadza się, ale pod jednym warunkiem. Jakim? A no takim, że Zuzia sama złapie tę kurę. Wyobraźcie sobie zaskoczenie taty, gdy Zuzi udaje się spełnić ten warunek. Swoją drogą ja w życiu nie złapałabym chyba kury🙉 jakoś troszkę się ich boję🤦‍♀️

Ig: mamcia_tomusio_lilusiowa

fajna książka z dużymi literami, idealna do nauki czytania, do tego ładne ilustracje

Dodaj cytat z książki Zuzanna. Co było najpierw: kura czy przyjaźń?