Kup teraz - 12 ofert w cenie od 15.28 zł do 21.76 zł

Zuzanna. Co było najpierw: kura czy przyjaźń?

Elana K. Arnold Wydawnictwo: Zielona Sowa opowieści dla młodszych dzieci
Which Came First: the Chicken or the Friendship?
Barbara Górecka
Zielona Sowa
Which Came First: the Chicken or the Friendship?
opowieści dla młodszych dzieci
Barbara Górecka

Ig: mamcia_tomusio_lilusiowa
Zabawna, oryginalna historia o małej dziewczynce, która będąc z tatą na rowerowej wycieczce w parku, znajduje kurę. Tytułowa Zuzanna bardzo chce zabrać kurę do domu, pyta tatę o pozwolenie, a tata zgadza się, ale pod jednym warunkiem. Jakim? A no takim, że Zuzia sama złapie tę kurę. Wyobraźcie sobie zaskoczenie taty, gdy Zuzi udaje się spełnić...

• Tomusiowe i Lilusiowe

Dodaj cytat z książki Zuzanna. Co było najpierw: kura czy przyjaźń?