Martw się mniej. Jak odnaleźć siłę, spokój i oswoić lęk

Rachel Brian Wydawnictwo: Debit interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Debit
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Maria Antonina Jaszczurowska
zmartwienia lęk obawy nadmierny lęk zrozumienie lęku poradnik dla dzieci

Książkę czyta się w lekki i zrozumiały dla dziecka sposób. Ilustracje a'la komiksowe urozmaicają to wydanie. A sama postać lęku jaka jest tutaj przedstawiona pozwala się ze sobą oswoić.

Ta cała rzeczowa treść, która powstała w oparciu o badania naukowe, a potem została przedstawiona w formie tych zabawnych scenek.

Więcej w...

Nie tylko my dorośli walczymy ze swoimi lękami. Również dzieci w swoim życiu wielokrotnie spotykają się ze stresującymi sytuacjami, czy też po prostu boją się różnych rzeczy. Aby pomóc im radzić sobie z takimi emocjami, Rachel Brian napisała krótką książkę pt. „Martw się mniej”. To już nasze drugie spotkanie z twórczością tej Autorki i ponownie jesteśmy bardzo zadowolone z...

• Z polecenia
  • Samodzielne