Miasteczko Pomroka

Krzysztof Piotr Łabenda Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o. kryminał, sensacja, thriller
9788381197991
Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o.
książki o kobietach miłość sprawy kryminalne tajemnicza zbrodnia umysł zabójstwo zbrodnia
kryminał, sensacja, thriller
9788381197991

„Miasteczko Pomroka” to wielowątkowy thriller psychologiczny, ale z elementami obyczajowymi, gdyż obok głównego wątku związanym z porwaniami licealistek, toczy się sprawa Fabiana Krakowiaka, który nie potrafi zapomnieć o tym, co wydarzyło się w kilkanaście lat wcześniej. Jego postać także wzbudza sympatię, mimo że jest raczej osobą skrytą, obarczoną cierpieniem, czasami...

Kira Mazur- była snajper w Marines, wdowa, wraca do Polski. Osiedla się w ukochanym Gdańsku na Wrzeszczu. Zaczyna pracę w gdańskiej policji jako nadkomisarz. Jej partnerem zostaje podinspektor Fabian Krakowiak. Pierwsza ich wspólna sprawa to morderstwo w zaściankowym miasteczku Pomroka. Zamordowany został osiemnastoletni Adam Wenzel syn Helgi i Kacpra.
Następnie pojawia się...

Kira po śmierci męża decyduje się na zmiany w swoim życiu. Odchodzi ze służby w wojsku i zostaje policjantką. Trafia do wydziału kryminalnego i tam poznaje Fabiana, z którym ma współpracować. Skoda, bo taką ksywę ma Fabian Krakowiak bardzo dziwnie reaguje na nową koleżankę z pracy. Traktuje ją bardzo oschle i mówiąc delikatnie nie jest dla niej miły. To niestety utrudnia...

• Polecam
  • Do przeczytania w 2021