Pamięć drobinek

Okładka książki Pamięć drobinek
Zofia Stanecka Wydawnictwo: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN opowiadania, powieści dla dzieci
16 str. 16 min.
opowiadania, powieści dla dzieci
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
2021-01-01
2021-01-01
16 min.

Okładka książki Zagadki babci Sylwia Chutnik, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Grzegorz Kasdepke, Tomasz Samojlik, Zofia Stanecka, Marcin Szczygielski, Ewa Winnicka
Ocena 7,7
Zagadki babci Sylwia Chutnik, Rok...
Okładka książki Basia i skarby Marianna Oklejak, Zofia Stanecka
Ocena 8,0
Basia i skarby Marianna Oklejak, Z...
Okładka książki Basia i przyjaciele. Wielka księga przygód Marianna Oklejak, Zofia Stanecka
Ocena 8,3
Basia i przyja... Marianna Oklejak, Z...